Ремонт квартир в новобудові

Ремонт в новобудові

З придбанням квартири в новобудові і першим ґрунтовним відвідуванням майбутнього житлового приміщення у потенційних господарів виникає настільки тяжке враження, що нерідко з'являється щире бажання кинути все і розірвати договір до прийому-передачі нерухомого майна. Тому в більшості випадків квартира купується чистою, без найменших натяків на обробку, так недоробки будівельників видніше, і дешевше обходиться ремонт в новобудові. Якщо ви шукаєте, кому довірити ремонт в новобудові, можете звернутись в компанію "Затишок-комфорт": https://yut-komfort.kiev.ua/remont-kvartiry-v-novostroyke.html

Методично грамотна організація ремонту квартири в новобудові

З чого почати ремонт в новобудові. Це не завжди очевидно, але до того моменту, коли нова квартира в новобудові буде виблискувати новеньким кахлем і інтер'єром, пройде як мінімум рік. Умовно хронологію ремонту квартири в новобудові можна розбити на кілька дуже серйозних етапів, що вимагають витримки і неабияких організаторських здібностей:

  • Перший етап починається одночасно з моментом часу, коли господар отримує ключі і ставить підпис під пачкою паперу, іменованої актом прийому-передачі об'єкта;
  • Другим етапом виконується чорновий ремонт квартири в новобудові;
  • Третій етап, це остаточне приведення в порядок всіх частин житлового приміщення.

Сприймайте приймання квартири від будівельної організації, як вирок самому собі. Теоретично процедура приймання задумана будівельною організацією, як спосіб отримати ваше мовчазна згода на той шлюб, який в майбутньому доведеться переробляти за свій рахунок.

З моменту початку процедури приймання приміщення в новобудові необхідно отримати техпаспорт з планом квартири. У процесі приймання квартири буде підписаний акт прийому-здачі. До акта додаються копії оглядового лист квартири, про наявність якого робиться запис в акті, і який є невід'ємною його частиною. Порядок оформлення купівлі продажу житла в новобудові передбачає наявність двох підписів під актом. Ваш підпис означає згоду з рівнем якості ремонту квартири, чим менше недоробок виявлено при огляді, тим більше доведеться платити з власної кишені. Згода представника підрядника на виявлені недоробки в новобудові дозволяє компенсувати більшу частину проблем квартири за рахунок будівельників.

Такий помічник дозволить виявити в два-три рази більше прихованих проблем, ніж, якщо намагатися зробити це самостійно. Повністю ліквідувати недоробки не вдасться, але зменшити витрати на ремонт квартири в новобудові за рахунок компенсації підрядника цілком реально.

Крім того, руками підрядної організації можна зробити найчутливіші теми ремонту - електропроводку від щита і по квартирі, розведення газових труб, підключення води і системи каналізації.

Що таке чорновий ремонт в новобудові

Новий етап у справі ремонту квартири чомусь не сприймається більшістю новоявлених господарів необхідним ступенем відповідальності. Якщо вірити неформальній статистикою, то в 90 випадках з 100 зроблений з нуля дорогий ремонт квартири в новобудові через рік - півтора доводиться оновлювати і переробляти. По суті, чорновий етап є всього лише одним з етапів ремонту квартири, початковою частиною повноцінного процесу. Чернової ремонт можна зробити без оглядки на усадку будівлі, і не варто розраховувати, що все можна зробити відразу і одночасно, деформація коробки новобудови буде відбуватися обов'язково.

Тому відразу після здачі об'єкта робиться чорновий варіант ремонту.

Коробки цегляних і панельних новобудов ще мінімум пару років будуть осідати, шви і стики під навантаженням зменшуються до фізичного мінімуму. Зрозуміло, що буде «грати» висота стель і кривизна стін, а значить, доведеться, зціпивши зуби, дочекатися завершення процесів опади, щоб закласти шви і привести підлогу у ванній і туалеті в водонепроникне стан.

  • 1