Що варто знати про металочерепицю. Вибір металочерепиці

Привабливою металочерепицю робить її зовнішня естетична привабливість, простота монтажу і безліч інших позитивних якостей. Багате розмаїття колірних рішень забезпечується захисно-декоративним покриттям.

Покрівля з металочерепиці odessa.stalex.ua/products/metallocherepitsa.html легко монтується. Лист має ширину більше метра і довжину, що досягає 6-8 м, завдяки цьому стиків не багато, а покриття міцне і водонепроникне.

Полегшується монтаж металлочерепци і за рахунок малої ваги матеріалу - 4,5 кг (в порівнянні з покриттям з керамічної черепиці, вага квадратного метра якого - 38-40 кг).

Сучасна металочерепиця досить довговічна. Покрівлі з металочерепиці сорокарічної давності зберегли відмінний стан до теперішнього часу, хоча «тодішнє» захисне покриття було менш досконалим.

Знайомство з металочерепицею. Вибір матеріалу

Виготовляють металочерепицю з листової сталі стандартної товщини 0,50 мм. Це мінімальне значення товщини сталі, допустиме для виготовлення міцної і довговічної металевої черепиці, при цьому цены на металлочерепицу в Одессе досить доступні.

Стійкість металочерепиці до корозії забезпечується різними способами. Сталь може оцинковувати, хоча довший (в півтора рази) термін служби металочерепиці гарантує алюмінієво-цинкове покриття.

Крім того, захисні і декоративні функції виконуються декоративним шаром - поліестеру, пластизола або пурала.

В умовах вітчизняного клімату краще експлуатується металлочеріца з покриттям з поліестеру. У порівнянні з пластизолом, поліестер краще витримує високі температури. Плюс до цього, у нього немає мікротріщин, що є слабким місцем в плані стійкості до корозії, чого не скажеш про пурале. Та й вартість поліестеру нижче, ніж інших декоративних покриттів.

Поліестрове покриття металочерепиці може бути стандартним і матовим. Перше, на відміну від другого, має блиск, особливо помітний на сонці.

Вид покриття з металочерепиці залежить від профілю. Відрізняє покрівельний матеріал крок, малюнок і глибина профілю. Металочерепиця з більш рельєфним профілем передбачає більший витрата листової сталі, отже, коштує дорожче.

  • 1