Застава для кредиту на ремонт квартири: чи можна обійтись без неї?

Проведення ремонтних робіт – витратний захід. Виникають великі витрати на купівлю будівничих матеріалів, оплату послуг майстрів. І ремонт зазвичай передбачає часткове оновлення меблів, побутової техніки. Для вирішення цих завдань потрібні великі гроші. Власних накопичень часто виявляється недостатньо. А влазити у борги перед родичами та друзями незручно, адже для повернення коштів потребується не один рік.

 

 

Альтернативою є банківський кредит. Фінансові установи видають позики на задоволення споживчих потреб. Але у більшості з них максимальна сума боргу обмежена 35 000 – 50 000 гривень. За такими грошима повноцінно виконати якісний ремонт неможливо. Саме тому великим попитом серед українців користуються позики Банку Кредит Дніпро – у ньому можна отримати кредит готівкою до 500 000 гривень на ремонт квартири https://creditdnepr.com.ua/pryvatnym-osobam/kredyty/kredyty-gotivkoyu/velyki на довгий строк!

 

Умови кредитування

 

Звертаючись до вказаного банку, позичальник використовує важливі переваги:

 

  • Отримання великої готівкової суми – до 500 000 гривень.

  • Вигідні відсоткові ставки – 60-82% річних.

  • Максимальний строк кредитування – до 60 місяців.

 

Завдяки пропозиції від Банку Кредит Дніпро кожна українська сім’я отримує можливість виконати ремонт у квартирі та підвищити комфорт життя, щомісячно розраховуючись за це рівними частинамипротягом 5 років. Але експерти фінансової установи зобов’язанні впевнитись у тому, що заборгованість буде погашена в строк та в повному обсязі. Заради цього вони потребують від позичальників гарантійних забезпечень. Одним з основних є поручитель.

 

В якості поручителя виступає платоспроможна особа, яка на 100% відповідає вимогам банку для отримання кредиту. Іншими словами, гарантом позичальника має бути людина, якій банк готовий видати гроші як клієнту. Рішення про оформлення позики з участю поручителя завжди приймається в індивідуальному порядку. Але можна навести основні вимоги до гаранта:

 

  • Офіційне працевлаштування.

  • Наявність довідки про доходи за останні 3 місяці.

  • Відсутність боргів у інших фінансових установах та хороша кредитна історія.


Поручитель – особа, що гарантує платоспроможність позичальника. Їй доводиться підписувати Договір, за умовами якого вона згодна взяти на себе усі зобов’язання погашення боргу, якщо клієнт його не повертає самостійно. Зазвичай непросто знайти людину, згодну ризикувати своїми грошима заради задоволення чужих потреб. Тому найчастіше гарантами виступають родичі, близькі друзі.

  • 1