Roto Frank представляє нову поворотно-відкидну систему - Roto NX

Roto NX

У 2019 світовий лідер галузі компанія Roto Frank AG виводить на наш ринок нову модифіковану систему для пластикових і дерев'яних вікон. Вона об'єднала в собі все те, що так високо цінують виробники вікон в Roto NT, і запропонувала нові можливості в частині удосконалення системи в цілому, ставши логічним етапом розвитку.

Флагманський продукт відрізняється високою якістю і відкриває безліч перспектив для клієнтів. У найближчі кілька років Roto NX замінить існуючі системи Roto NT, якими оснащені понад півмільярда вікон в світі. А якщо ви хочете вже встановити собі мансардные окна Roto в Харькове, звертайтесь в компанію Каскадъ.

Все почалося в «Будинку ідей» на виставці Fensterbau / Frontale 2016 Нюрнберзі (Німеччина). Раз на 2 роки ведуча профільна експозиція представляє тенденції виготовлення віконних, дверних конструкцій, фасадів і анонсує новий цикл розвитку даного сегмента ринку.

Під час цього масштабного галузевого заходу Roto Frank AG на своєму стенді «Будинок ідей» продемонстрував 8 концепцій продуктів, кожна з яких «дозріла» для серійного виробництва. Разом з виробниками вікон, які посіли серйозні позиції на різних ринках, компанія Roto запропонувала оцінити нові ідеї продуктів і їх шанси на ринках. Більше 90 груп замовників, в тому числі з Росії, США, Німеччини, Польщі, Мексики, Нідерландів, Австрії та Швейцарії ознайомилися з новітніми розробками Roto і обговорили потенціал нововведень. Міжнародному концерну треба було вибрати ту, виробництво якої, за оцінками прибулих професіоналів віконної галузі, могло б дати максимальний ефект. І дійсно, після виставки цінні пропозиції, висловлені в ході дискусій, були використані для доопрацювання поставлених компонентів.

Так, інтенсивне вивчення ринку, власні багаторічні дослідження, помножені на побажання професіоналів віконної галузі, стали важливим джерелом інформації при народженні нової системи фурнітури Roto NX.

 

Roto - новатор в сфері поворотно-відкидний фурнітури

Світова прем'єра Roto NX відбулася в березні 2018 року в Нюрнберзі на Fensterbau / Frontale. Виставковий стенд Roto Frank площею 5 000 кв. м залучав постійну аудиторію (близько 3 000 відвідувачів в день) протягом усього заходу; новинку побачили фахівці і виробники з більш ніж 30 країн.

У листопаді 2018 року на Міжнародних днях преси концерну Roto Frank AG в Австрії керівники компанії в 13-й раз зібрали на одному майданчику понад 80 журналістів з 16 країн світу і розповіли про переваги Roto NX і причини переходу від Roto NT до Roto NX. Тоді ж було зроблено офіційну заяву, що російський ринок буде одним з перших, де почнуть продавати інноваційну фурнітуру, визначивши датою старту продажів першу декаду 2019 р

 

Roto NX - природна еволюція класичної Roto NT

Нинішній інноваційний прорив - це комплексне рішення, орієнтоване на конкретні потреби клієнтів, базується на більш ніж 80-річної успішної історії міжнародної компанії та філософії її співпраці.

  • 1