Готівка на колесах, або як автоломбард може врятувати бізнес

Якщо Ви є власником власного бізнесу, то, швидше за все, Вам відомо, що прийняття ризикованих рішень - неминуча складова фінансового процесу. Однак, на жаль, іноді буває так, що, не дивлячись на надійні приготування, інвестиції не приносять прибутку, а реалізовані підприємства поглинають більше капіталу, ніж передбачалося.

 

Коли рахунки компанії порожні, а банки відмовляють у кредитах, хорошою альтернативою порятунку бізнесу може стати автоломбард. Цей вид кредитної послуги передбачає видачу необхідних коштів під заставу авто або будь-якого рухомого майна, включаючи мото-, спецтехніку, вантажний і водний транспорт. Компанія "AST Кредит" займається саме цим видом кредитування. Дана послуга допоможе Вам вирішити тимчасові фінансові проблеми і дозволить знову "встати на ноги". На сторінці сайту автоломбарду http://astcredit.kz/ можна докладно дізнатися, як отримати готівку в найкоротші терміни і без зайвої паперової тяганини.

 

Автоломбард був створений з думкою про тих людей, які хочуть безпечно закласти своє майно. Компетентні послуги даної компанії неоціненні в разі непередбачених ситуацій, при яких необхідні грошові кошти. "AST Кредит" пропонує широкий спектр кредитів під заставу рухомого майна.

 

Індивідуальний і професійний підхід до кожного клієнта, мінімальна кількість необхідних формальностей, а також вигідні умови і ціни приваблюють все більшу кількість вдячних клієнтів. Скориставшись пропозицією автоломбарду, Ви можете в найкоротші терміни погасити борги і покрити неоплачені рахунки, а може бути - взяти кредит на новий автомобіль під заставу старого. Виплата коштів може відбутися вже протягом години після укладення договору.

 

При цьому Ви повинні пам'ятати, що, оформивши кредит на авто в ломбарді, ви не зможете використовувати свою машину. У момент отримання грошей під заставу авто, він "проходить під опіку" кредитора. Треба визнати, що цей факт може значно ускладнити повсякденну роботу, особливо, якщо автомобіль служить інструментом заробітку.

 

Етапи видачі кредиту під заставу автомобіля

  • оцінка автомобіля фахівцем
  • визначення максимальної суми кредитних коштів
  • отримання коштів

Переваги позик під заставу автомобіля

  • можливість отримати високий кредит уже в перший раз
  • після чергового кредиту можна подати заявку відразу після погашення попереднього
  • швидке прийняття рішення про кредитування
  • відсутність вимагання довідок про постійні доходи

Якщо Ви оформите кредит під заставу автомобіля в "AST Кредит", Вам не потрібно турбуватися про нього. Всі машини чекають своїх господарів на стоянці, що охороняється, і після закінчення договору вони отримують їх в абсолютно незмінному стані. Якщо контрагент висловлює таке бажання, компанія також може продовжити договір на наступний період.

  • 1