Як вибрати вхідні двері в приватний будинок: головні поради

Якщо ви живете в приватному будинку, то вибір вхідних дверей грає неймовірно велику роль. Якісна конструкція повинна захищати від холоду, забезпечувати шумоізоляцію, перешкоджати візиту «непрошених гостей». Як бачимо, вимог існує безліч. Добре, що сучасний ринок пропонує масу варіантів, серед яких можна знайти підходящу двері для вулиці. А як саме зробити це без помилок - поговоримо сьогодні в нашій статті.

 

Критерії вибору вуличних дверей:

Стійкість до природних факторів. Таким, як перепади температури, підвищена вологість, атмосферні опади, вітер, пряма дія ультрафіолетових променів. За всіма цими параметрами найкращим чином зарекомендували себе двері з металу або дерева і металу від dveri-city.kz.

Міцність і безпеку. Щоб конструкція дійсно виконувала захисну функцію, зверніть увагу на варіанти, товщина листа металу (безпосередньо металевого покриття) у яких досягає не менше 1,5 мм. Важливо, щоб двері була оснащена надійним замком: наприклад, моноблочного типу. Також відмінно справляються із забезпеченням безпеки два замки в тандемі: циліндровий і сувальдний. «Плюсом» буде антивандальне покриття на поверхні двері. Це - пвх-плівка, яка захищає конструкцію від пошкоджень.

Експлуатаційні характеристики. Товщина полотна вхідних дверей повинна становити щонайменше 80 мм, а саме полотно повинно бути наповнене утеплювачем (наприклад, мінеральною ватою). Наявність двоконтурного ущільнювача обов'язково.

Необхідно звернути увагу і на вартість вхідних дверей. Рекомендуємо орієнтуватися на конструкції середньої і високої цінової категорії: вони найкращим чином проявляють себе при експлуатації. Якщо хочете заощадити, то стежте за акціями та знижками на сайтах перевірених брендів.

Пару слів про дизайн

Дизайн вхідних дверей на вулицю слід вибирати в відповідність з особливостями екстер'єру вашого житла. Добре виглядають вироби з візерунками, скляними вставками. Тільки перед покупкою обов'язково переконайтеся в тому, що скло є досить міцним. В іншому випадку, воно буде «мінусом» до вашої безпеки.

Широкий вибір дверей для вулиці знайдете на сайті компанії MasterDom. Фахівці самостійно займаються виробництвом, тому пропонують найвигідніші ціни, а також 100% якість конструкцій. Доступні різні варіанти дизайнів і кольорів. Нехай ваш будинок буде не тільки затишним, але і безпечним!

  • 1