Як правильно вибрати кухню під замовлення: розміри, стиль, колір

Кухня - це місце, де вся родина збирається за їжею. Тут створюються кулінарні солодкі і солоні шедеври, сім'ї готують ароматну ранкову каву і пробують різні фірмові страви.

Вибір кухонних меблів має строго певні правила, які слід починати перед покупками взагалі. Перше, що потрібно почати, - це точне уявлення про те, які кухни под заказ вам потрібні.

Кухня - маленька, велика, простора або компактна?

Безпосередньо перед початком екскурсії по меблевих магазинах і меблевих майданчикам у вас має бути чітке уявлення про те, яку кухню шукати - невелику кухню і великий обідній стіл - з безліччю шаф і великою кількістю вільного місця. При ремонті старої кухні або установці нової необхідно також враховувати розташування водопроводу і трубопроводу. Попереднє уявлення про те, яку саме кухню потрібно шукати за розміром і варіантів для переміщення модулів, економить величезну кількість часу і нервів на пошук.

Традиційний або сучасний стиль кухні?

Коли у вас є чітке уявлення про те, який саме розмір і дизайн ви шукаєте, почніть думати про стиль. Чи повинні бути більш стандартними в кольорах і дизайні або бути модними з незвичайним стилем і нестандартної забарвленням. Важливо, щоб поєднання кухні добре поєднувалося з дизайном стін і дверей. Коли не планується замінити старі кухонний стіл і стільці, добре, щоб нова кухня поєднувалася з ними. Якщо немає точного уявлення про те, що потрібно для того, щоб знайти хорошу відправну точку, це варіант - то, що в підсумку не потрібно.

Елемент, на який слід звернути увагу при пошуку, - це ідея про те, чи повинна кухня бути виготовлена ​​з натуральних матеріалів, таких як дерево, що надає їй масивний світлий вінтажний відтінок в кімнаті. Ви також можете зробити ставку на сучасний бамбук в останні роки або на все більш популярні матеріали МДФ і ДСП.

Можливості для комбінацій безмежні, особливо коли клієнту ясно, що саме хоче мати кухня. Дуже зручні в невеликих кімнатах вбудовані кухні, які на перший погляд виглядають як дуже закриті двері, але це дійсно відмінні компактні кухонні прилади і шафи. Невелику кімнату можна розділити письмовим столом, де можна розмістити деякі основні кухонне приладдя.

Велика кухня легко перетворюється в дуже затишне місце з шафами, розміщеними на одному ряду, або полками на стіні, щоб розставляти банки зі спеціями.

Кольори кухні

Фантазія у виборі кольору безмежна. Ви можете зробити ставку на контрастну за кольором кухонні меблі, традиційні кольори або деревні відтінки. Сучасні комбінації фасадів кухні під замовлення виконані з контрастних кольорів і різних матеріалів.

  • 1