Дизайн маленької кухні 2019: креативні ідеї по перетворенню невеличкого простору

Мініатюрні розміри кухонного приміщення при грамотно підібраному дизайні, плануванні, меблів, освітленні не будуть перешкоджати гармонійному стильному облаштуванні простору.

 

Створення завершеного стильного дизайну маленької кухні 2019 вимагає комплексного продуманого підходу. Важливо починати облаштування з чітко складеного плану, на якому виділяються необхідні функціональні зони.

 

Після визначення місця розташування мийки, плити, холодильника розраховують розміри для кожного предмета меблів. Схему доцільно робити в кольорі, що дозволить продумати способи візуального розширення простору.

 

Як розставити меблі на маленькій кухні

При підборі меблів, які органічно вписуються в дизайн маленької кухні 2019, керуються критерієм комфорту з урахуванням особистісних переваг і певного стильового рішення.

Необхідно на етапі планування зробити ескіз приміщення в точному масштабі і визначитися з плануванням меблів. Це зручно можна зробити за допомогою онлайн конструктора: https://www.mobiform.store/ru/kuhni/konstruktor

В умовах обмеженого простору перевага надається г-подібної схеми, а також лінійному розташуванню меблевого гарнітура у однієї стіни.

У невеликі приміщення рекомендуються настінні полки, підвісні шафи, а також добре вписуються вузькі високі пенали, візуально збільшують простір.

 

Порада! Якщо ви плануєте створити модний дизайн маленької кухні 2019, слід продумати функціональну роль кутів. Меблевий ансамбль підбирають компактних розмірів без громіздких декоративних елементів.

 

  • Візуально розширюють простір дзеркальні поверхні, скляні полки і дверці. В інтер'єр маленької кухні 2019 також ідеально вписується вбудовані меблі.
  • Віддаючи перевагу гарнітуру, звертають увагу на укомплектування їх висувними і зручними викочується ящиками.

 

ПОРАДИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ ФАХІВЦЯ

 

Дозволяє розмістити дрібні предмети система рейлингів і гачків. Розсувні, поворотні механізми, вбудовані додаткові стільниці підсилюють функціональність меблів.

Якщо складно вибрати готовий гарнітур, слід звернути увагу на модульну систему - її великий асортимент дозволяє підбирати кожен предмет в точній відповідності із заздалегідь розрахованими розмірами.

Колір фасаду в такій ситуації компонується в точній збігу відтінків або підбираються гармонійні поєднання, що дозволяють посилити загальну стильову концепцію приміщення.

 

Обідня зона

Власники мініатюрної кухні нерідко відмовляються від облаштування в обмеженому просторі зручною обідньої зони.

 

Однак при раціональному підході вдається вирішити цю проблему, підібравши відповідний варіант із запропонованих дизайнерами способів.

 

Барна стійка

Установка барної стійки - оптимальний вибір для вузької кухні, де для обіднього столу не залишається місця. У такій ситуації невелику барну стійку обладнують біля стіни з вікном, для зручності можна зробити її відкидний.

Все частіше роль барної стійки виконує підвіконня, який облицьовують міцним матеріалом і при необхідності роблять ширшим. Таким чином дизайн маленької кухні 2019 стає більш привабливим і зручним.

 

Встановлюють поруч високі стільці, і романтична обстановка обідньої зони стає перлиною всього кухонного інтер'єру 2019.

 

Додаткова стільниця

Стильний елемент при установці кутового гарнітура виконують з його торцевої стіни. При необхідності додаткова стільниця швидко складається, не захаращуючи простір.

 

Можна замовити поворотну або висувну поверхню, яка легко перетворюється в обідній стіл.

  • 1