Різновиди сантехнічних перегородок

Сантехнічні перегородки - сучасний спосіб зонування туалетів в організаціях різного профілю. Подібні конструкції активно використовують для оформлення санвузлів, розрахованих на установку декількох унітазів.

 

Практично всі санітарні вузли обладнають перегородками, що розділяють простір на декілька частин. Конструкції встановлюють в будівлях різного призначення:

 

  • в офісних, торгових центрах;
  • в адміністративних будівлях;
  • на вокзалах, в аеропортах;
  • в освітніх, дошкільних установах;
  • в театрах, концертних залах, спортивних комплексах, кінотеатрах.

Фітнес-центри, басейни та інші установи оснащують душовими лійками. У цих ситуаціях прийнято використовувати перегородки. Вони можуть відрізнятися за матеріалом виготовлення, дизайну, конструкції і місця установки. Подробнее про ціни на гігієнічні перегородки можна взнати ТОВ "Простоперегородки".

 

 

За матеріалом

Алюміній. Стійкий до впливу вологи, легкий.

ЛДСП. Має тривалий термін використання, відрізняється стійкістю до агресивного зовнішнього середовища.

Скло. Прозорий матеріал, добре переносить вологе прибирання.

Всі матеріали легко очищати від забруднень - вони не іржавіють і не гниють під впливом води. Також можна використовувати розчини для дезінфекції. Після них поверхню перегородок зберігає свій колір, а матеріал не кришиться, не розсипається.

 

 

На сантехнічні конструкції встановлюють якісну фурнітуру: гачки для речей, накладні петлі, дверні ручки, куточки. Крім цього, в туалетних перегородках передбачають сучасні замикаються елементи, які мають індикацію зайнятості. Фурнітуру для кабінок в санвузлах виконують з пластика або неіржавіючої сталі.

 

За дизайном

Повністю ізольовані, коли панелі прикріплюють одночасно до підлоги і стелі.

З проміжком між перегородкою і підлогою.

З проміжком між стелею і перегородкою.

З верхнім і нижнім зазорами.

Дизайн конструкцій повинен відповідати оформленню кімнат. Санвузли для дорослих найчастіше виконують в строгому стилі, дитячі - в яскравих тонах. Найпоширенішими квітами поділяють на зони систем є бежевий і сірий.

 

 

За конструкцією

Глухі.

Обладнані дверима.

Комбіновані.

Глухі конструкції виготовляють з кольорового, дзеркального або матового скла. Системи з дверима створюють на основі ударопрочних армованих стекол, що гарантують достатню для інтенсивного застосування надійність. Часто використовують багатошарові матеріали, оброблені за допомогою сучасних технологій. Комбіновані конструкції виконують з різних видів сировини. Подібні системи відрізняє оригінальне оформлення, яке рідко повторюється.

 

За місцем установки

Туалетні. Як правило, їх виконують з ЛДСП. Матеріали кабінок стійкі до зносу. Їх можна швидко очищати від забруднень, повертаючи первинний вигляд.

 

Для пісуарів. Панелі виробляють з ЛДСП, скла або пластику. Їх закріплюють на стіні між пісуарами. У більшості випадків подібні конструкції не мають дверей.

 

Для душа. Вологостійкі, міцні системи при належному догляді служать кілька десятків років. Зазвичай душові перегородки виготовляють зі скла, полікарбонату або пластику.

 

 

Термін створення і установки туалетних кабінок залежить від їх розмірів, а також складності декоративного оформлення. Більш повну інформацію про дизайнерських ідеях можна отримати при розмові з нашими менеджерами.

 

Які б сантехнічні перегородки ви не придбали, для їх виготовлення ми будемо застосовувати тільки якісну сировину. Будь-які готові вироби відповідають вимогам пожежної безпеки. Модулі для туалетів стійкі до підвищеної вологості, впливу навколишнього середовища і частим вологим прибиранням хімічними засобами. На поверхні також не утворюються іржа, цвіль, грибок.

  • 1