Як вибрати хороший ноутбук?

Ноутбук - вже не розкіш, а засіб роботи і спілкування. Ціни на ноутбуки постійно знижуються, і сьогодні практично у кожного є можливість придбати якісний і доступний за ціною ноутбук. Кілька років тому ноутбуки були не настільки доступні за ціною, як зараз. Як не заплутатися у виборі мобільного заміни настільного ПК?

Сучасні ноутбуки asus x560ud мають велику продуктивність, вони оснащені різними захисними системами, які призначені для збереження даних і для захисту інформації. Ринок ноутбуків - річ неосяжна і постійно змінюється. У великій кількості марок, властивостей, характеристик дуже легко заплутатися, якщо звичайно ви не професіонал. З чого ж почати вибір настільного ПК?

В першу чергу, варто відповісти на питання-а для чого, власне, мені знадобиться ноутбук? Якщо майбутня робота буде мати стаціонарний характер, швидше за все варто звернути увагу на ноутбуки з максимальним розміром і дозволом екрану. Він становить п'ятнадцять дюймів. Максимально наближеною за характеристиками до ПК повинна бути і клавіатура. Для «стаціонарного» ноутбука швидше за все буде необхідно і додаткове обладнання (CD-ROM, DVD).

Інший питання- якщо ви плануєте придбати ноутбук не для стаціонарної роботи, а для мобільності і можливості працювати в будь-якому місці. Очевидно, в цьому випадку першочергової уваги заслуговує вага ноутбука, оскільки його доведеться постійно носити з собою. Варто звернути увагу в цьому випадку на ультрапортативні моделі ноутбуків, які мають вагу в районі кілограма-двох, а також цілком зручні за розмірами.

Якщо ж ноутбук вам потрібен не тільки для роботи, але і як складова вашого іміджу успішної людини, варто приділити увагу зовнішньому вигляду ноутбука, технічної насиченості, 3D можливостям, заснованим на останніх розробках nVidia і т.д.

  • 1