Що таке плазмове зварювання

Область застосування плазмового зварювання велика. Таким обладнанням варять фольгу і товстий метал. На прилавках з'являється обладнання для промислового і побутового призначення. Іноді плазмову зварку плутають з аргоновою. Апарати зовні схожі. У методів багато спільного, але є принципові відмінності. Про них піде мова.

Якщо ж вам потрібен Контролер висоти плазми, варто звернутись сюди: https://effectenergy.com.ua/produktsiya/kontrollery-vysoty-plazmy/kontroller-vysoty-plazmy-rm-thc-1.html

 

Особливості плазмового зварювання

Теплогенеруючі параметри плазми набагато вище, ніж у інших зварювальних методів. Щоб контролювати режим розігріву, потрібен охолоджуючий контур - циркулює по ньому вода відводить надлишкове тепло, через це великі втрати енергії. Основні витратні матеріали - сопло (пальник виходить з ладу при перегріванні), тугоплавкі вольфрамові електроди. Для виробництва плазмового обладнання потрібні вогнетривкі матеріали, тому вартість зварювальних апаратів в рази вище, ніж для електродугової або аргоновой зварювання.

 

Технологічні складнощі не лякають, плазмова зварювання нерідко застосовується в промисловості, особливо, якщо потрібні якісні з'єднання. Рівні шви не потрібно зашліфовується. Метод застосуємо для алюмінію та інших складних сплавів.

 

Пристрій і принцип роботи

Принципова відмінність плазмового методу - висока температура плазми (до 8000 ° С), що подається в робочу зону. Ванна розплаву захищається атмосферою аргону, постійний температурний режим стабілізує система охолодження. Без неї плазмотрон розплавиться, плазма розігрівається до 30 тисяч градусів.

 

По суті, плазмова зварювання полягає в здатності аргону переходити в плазму під дією дуги. Струм працює як плазмогенератор, пронизує електропровідний аргон.

 

Плазмоутворення під дією прямого або змінного струму відбувається в плазмотроне. Це відкритий з двох сторін конус, що звужується до низу, в якому по центру розташований тугоплавкий електрод (для цього застосовують вольфрамові з добавками лантану, торію, цирконію, ітрію), а внизу - сопло. З нього під великим тиском виривається плазма.

 

Як плазмообразующего газу застосуємо аргон з додаванням водню. Він примусово нагнітається в конус зверху. Поле створюється шляхом підведення струму до двох полюсів: електроду і зовнішньої частини пальника. При іонізації і нагріванні газ моментально розширюється, він витісняється за рахунок внутрішніх сил потужним струменем. Регулятором подачі плазми виступає сопло. Від його діаметра залежить товщина плазмового потоку. Розмір плазмотрона залежить від режиму роботи. Чим вище струми, чим більше верхній і вихідний діаметри. Одночасно зі струменем плазми до робочої зони в безперервному режимі підводиться аргон для створення захисного хмари, що оберігає розплав від контакту з киснем, що містяться в повітрі. Завдяки аргону, шви виходять чисті, без включень окалини.

 

Види плазмового зварювання

Використовують два методи підключення струму: деталь-електрод; електрод-корпус пальника. Проводиться умовний розподіл на види за потужністю генератора, робочим параметрам обладнання:

 

  • мікроплазмове проводиться на низьких токах, проварка неглибока, метал не пошкоджується (їй присвячено окремий розділ);
  • зварювання на середніх токах, до 25А, з'єднують деталі від 3 мм і вище;
  • робота з великим Ампераж, до 150 А, спосіб підходить для варіння товстостінних деталей або прошивного зварювання металу.

 

По механізму впливу на робочу зону, виділяють:

 

  • контактну з лінійними і переривчастими швами (усіма різновидами швів), буває непрямого і прямого дії;
  • імпульсну, що характеризується великою глибиною прогріву деталей, буває прямо і назад полярна;
  • точкову - односторонню, яка застосовується для виготовлення листових сендвічів, редагування швів, прихватки деталей.

Способи розрізняються за технологією, але якість шва стабільний. Плазмовими апаратами дозволяється різати металоконструкції. Вони зручні у важкодоступних місцях, куди складно дістатися з болгаркою.

  • 1