Особливості електричних теплих підлог Arnold Rak

Arnold Rak - відома німецька компанія, яка є одним з лідерів на ринку Європи з виробництва електричної теплої підлоги. Велику популярність продукція Arnold Rak отримала завдяки впровадженню у виробництво інноваційних технологій, високій якості нагрівальних кабелів, безпеки, надійності і економічності готового виробу. Виробник надає тривалу гарантію якості на всю свою продукцію.

 

Системи теплої підлоги від Arnold Rak мають ряд особливостей, які позитивно виділяють їх серед конкурентів:

 

  • Подвійна тефлонова ізоляція надійно захищає кабель від перегріву.
  • Технологія безмуфтофого з'єднання підвищує надійність і довговічність кабельної теплої підлоги, оскільки відсутні різноманітні сполуки і місця нарощування кабелю.
  • Висока потужність продукції дозволяє використовувати її в якості єдиного джерела опалення в приміщенні.
  • Вся площа приміщення прогрівається одночасно і однаково, тобто обігрів дуже рівномірний. Це можливо завдяки однаковому опору по всій довжині кабелю.
  • При виробництві використовуються тільки безпечні для людей і навколишнього середовища речовини.
  • Приміщення, в якому встановлена тепла підлога Arnold Rak прогрівається до заданої температури дуже швидко, оскільки відбувається моментальний нагрів кабелю.
  • Нагрівальний кабель не змінює вологість повітря, не сушить його.
  • Широкий асортимент дозволяє підібрати ідеальний варіант для будь-якого приміщення в залежності від площі, форми, цілі обігріву і підлогового покриття.

 

Компанія Arnold Rak виробляє кабельні електричні підлоги, гріють підлоги у вигляді нагрівальних матів, універсальні кабельні секції. Arnold Rak випускають кабель для теплої підлоги, який можна монтувати сухим способом, під стяжку або в плитковий клей. У кожному разі відрізняється діаметр перетину кабелю, ступінь захисту.

 

Нагрівальні мати Arnold Rak більш прості в монтажі, ніж кабельна система. У матах кабель вже розкладений в необхідному кроці і закріплений на стекловолоконной сітці. Систему можна встановлювати прямо на старе бетонне покриття або навіть на старий шар плитки.

 

Універсальні кабельні секції можна використовувати не тільки для облаштування теплої підлоги, але і для організації систем антизледеніння, сніготанення, обігріву вуличних майданчиків, трубопроводів.

 

Електрична тепла підлога Arnold Rak - ідеальне рішення для створення комфортних мікрокліматичних умов в будинку.

  • 1