Різновиди побутових корморізок: на що звернути увагу при виборі

Promotion

 

Подрібнювачі для кормів повинні бути на кожному господарстві, яке займається розведенням тварин. Якщо деякі овочі необхідно дрібно нарізати просто через те, що тваринам їх незручно їсти, то грубі корми взагалі погано засвоюються без попередньої обробки.

Зернодробилка (ДКУ) - траворізки Фермер Д-3 (для зерна, качанів кукурудзи та трави)

Наприклад, зерна мають захисне покриття, яке руйнується при дробленні або під час термічної обробки (варка, запарювання). Таким чином злаки добре засвоюються навіть коровами і дрібною рогатою худобою, у яких від природи шлунок до цього не пристосований.

З якими кормами може працювати подрібнювач

Головний критерій вибору – тип кормів. Залежно від тварин це може бути трава, овочі і коренеплоди, зерно, цілі качани кукурудзи. Як правило, корморізка може працювати тільки з соковитими або тільки з сухими кормами. Правда, є особливий клас подрібнювачів, здатних переробляти обидва ці види. Наприклад, до них відноситься кормоцех Gazda.

Але все ж рекомендується мати в розпорядженні овочерізку і подрібнювач для зерна. Тим більше, що деякі зернодробилки також підходять для нарізки соломи і стебел кукурудзи. До них відноситься Урожай-М.

З якими кормами може працювати подрібнювач

На цю характеристику впливає ріжучий механізм. Універсальним є ніж, а для зернових і качанів кукурудзи оптимальним варіантом будуть молотки.

Як підібрати потужність корморізки

Як правило, потужність двигуна у побутових корморезок знаходиться в межах 0,7-2,5 кВт. При цьому продуктивність становить від 100 кг корму на годину. На продуктивність головним чином впливає саме потужність, але також важливим фактором є тип корму.

Зверніть увагу, що більш потужні моделі дробарок мають більше енергоспоживання. Крім того це впливає на час безперервної роботи. Чим потужніше двигун – тим швидше він перегрівається.

Зернодробилка ДТЗ КР-02K для зерна та качанів кукурудзи

Тому при виборі враховуйте розмір господарства. Для звичайного господарства «для себе», достатньо потужності в межах 1,5-2 кВт.

В інтернет-магазині Cropper можна купити подрібнювачі для зерна, соломи і сіна, соковитих кормів. У каталозі представлені популярні виробники Млин-Ок, ДТЗ, СОВЄК, Елікор, Газда. Всього на сайті зібрано більше 60 моделей корморезок. Вибрати серед них модель, яка підійде по характеристикам, допоможе менеджер інтернет-магазину.

Доставка по Україні здійснюється через Нову Пошту, Інтайм, Укрпошту. Оплата при отриманні на відділенні пошти.

  • 1