Утеплення складу методом напилення пінополіуретану

Деякі господарі вважають, що утеплення складу - процедура витратна і непотрібна. Однак будь-який дбайливий власник розуміє, що утеплений склад - це маса переваг. У такому складі комфортніше працювати, на стінах не утворюється цвіль, яка псує продукцію або товар, відсутні різкі перепади температур, а отже немає і конденсату, здатного серйозно пошкодити метал стелажів або, знову ж таки, продукції. Для теплоізоляції складу або ангара ми рекомендуємо використовувати саме ППУ-ізоляцію.

 

Чому пінополіуретан краща за іншу ізоляції?

Для ділової людини час - це гроші. Тому, чим швидше буде вироблено утеплення, тим раніше можна буде почати використовувати склад. Напилення ППУ не вимагає тривалих підготовчих робіт - досить тільки очистити площі, на які буде наноситися поліуретан, висушити їх і змонтувати обрешітку. Крім того, в процесі утеплення за допомогою пінополіуретану бере участь всього два-три людини. Відповідно немає необхідності платити за зайву робочу силу.

 

Внутрішнє утепление складов за допомогою спіненого ППУ можна проводити без додаткових витрат на зовнішню обробку або вологозахист. На відміну від мінераловатних і скловатних утеплювачів, які необхідно обов'язково ізолювати від контакту з людьми і з атмосферною вологою.

 

За допомогою ППУ можна ізолювати не тільки склад або ангар, а й труби, тобто внутрішні і зовнішні комунікації. Така теплоізоляція можливість продовжити їх термін служби, захистити від корозії, що також дозволяє заощадити.

 

Важливу роль відіграє і пожежна безпека матеріалу. Пінопластову ізоляцію можна залишити неприкритою, але при виникненні навіть короткого замикання вона почне в місці зіткнення з несправною проводкою «танути» і краплі будуть потрапляти на збережену продукцію. ППУ не підтримує поширення полум'я, володіє середнім ступенем димоутворення і навіть здатний гасити невеликі осередки. Адже поліуретан містить вуглекислий газ, який при вивільненні зупиняє горіння.

 

Цвіль, що розвивається на теплоізоляції, може значно зіпсувати товар в процесі зберігання. А для розвитку цього грибка досить тільки вологи у вигляді конденсату. При утепленні поліуретаном зчеплення з поверхнею стін і стелі відбувається настільки міцно, що холод, що йде від конструкції, поступово в товщі ППУ змішується з теплом приміщення і на зовнішній стороні утеплювача температура вже вирівнюється. Таким чином конденсат, а відповідно і цвіль, для складу перестають бути проблемою.

 

Майбутнє - в ваших руках

В Європі, яка вміє рахувати гроші, за допомогою ППУ утеплюється велика частина будівель. Змагатися з ним може тільки ековата. Теплоізоляційні властивості поліуретану високо оцінені також в Канаді і США. Адже теплопровідність цього матеріалу - всього 0,022-0,028 Вт / м * К, а термін експлуатації - до 50 років. Та й за іншими характеристиками пенополіуретаноказивается на висоті

 

Виходить, що використовуючи газонаповнений поліуретан як утеплювач для складу, ви економите гроші і захищаєте те, що зберігаєте в будівлі. Можливо в подальшому ви будете використовувати це приміщення для інших цілей, наприклад, обладнаєте в ньому міні-цех або майстерню. Що б ви не вирішили робити зі своїм складом і через 10, і через 20 років ППУ-ізоляція буде служити вам вірою і правдою.

  • 1