Особливості прибирання кухні

Прибирання кухні - трудомісткий процес, який забирає багато часу і сил. Жирний наліт на меблях і стінах, пил і кіптява, з якою складно впоратися без спеціальних засобів. Але, виконуючи роботу за послідовним планом, з цим завданням можна легко впоратися. Основне правило прибирання - починати зверху від вікна, поступово рухаючись вниз до дверей. Для видалення забруднень, які важко виводяться, застосовуються різні мийні та хімічні склади. Якщо ви хочете довірити всю роботу по прибиранню клінінговій компанії, вам сюди: https://www.clean.dp.ua/

План ефективного прибирання на кухні

Перш ніж приступити до генерального прибирання, господиня повинна скласти чіткий план дій, який допоможе провести захід більш ефективно.

Посуд. Це перше з чого слід починати прибирання. Потрібно звільнити ящики від всіх предметів, укласти їх в таз з водою або в посудомийну машину. Відмити жирний наліт можна харчовою содою, а підгорілі сковороди, гірчичним порошком.

Шафи. У них потрібно навести порядок - помити полки, перевірити сипучі продукти на предмет придатності. Перебрати і протерти всі ємності для зберігання. Як тільки наведений порядок всередині, добре очистити всі зовнішні площини, на яких часто утворюється жирний наліт.

Кухонні поверхні. Це третій важливий етап в проведенні генерального прибирання - плитка, кухонний стіл, фартух і так далі. Такий процес, як очистити газову плиту буде найбільш трудомістким, навіть якщо дуже акуратно готувати їжу, на ній з'являється стійкий жирний нагар. Чистити площині можна із застосуванням промислових засобів, або підручними засобами: сіль, харчова сода, гірчиця, оцет, зубний порошок - незамінні помічники при наведенні порядку і чистоти.

Холодильник. Чистий холодильник - запорука здоров'я, тому підійти до його відмиванню потрібно з усією відповідальністю. Насамперед слід відключити його від мережі. Потім проведіть інспекцію продуктів, видаливши все непотрібне і зіпсоване. Після цього приступають до чищення всіх внутрішніх поверхонь. Щоб видалити неприємний запах, додайте у воду трохи оцтової есенції.

Мийка. Якщо на мийці накопичився жирний наліт, досить набрати в неї води і додати в неї трохи білизни. Через годину воду злити і протерти раковину сухою ганчіркою.

Видалення пилу. Це ще один крок в генеральному прибиранні кухонного простору - волога ганчірка повинна торкнутися абсолютно всіх поверхонь: стін, плафонів, карнизів, стелі, вікна, підвіконня і так далі.

Завершити процес потрібно миттям підлогового покриття.

Для проведення генерального прибирання на кухні потрібно витратити досить багато часу, якого часто не вистачає, тому краще довірити цю роботу фахівцям клінінгової компанії.

  • 1