Переваги оренди офісних, торгових і складських приміщень

Великі мегаполіси зараз відчувають бум розвитку бізнесу. Щодня в них відкриваються нові салони краси, фітнес-центри, магазини, торгові компанії, кафе. Тому той факт, що оренда комерційної нерухомості, зокрема оренда офісу настільки затребувана, не викликає подиву. Зростання кількості бізнес-центрів різних класів виразно говорить про те, що великі міста відчувають гостру необхідність в нових об'єктах комерційної нерухомості, які повинні відповідати певному рівню для забезпечення нормального функціонування бізнес-процесів.

 

Сьогодні ринок насичений різноманітними пропозиціями, це дозволяє орендарю не хапатися за перше пропозицію, що поступила, а вибрати варіант, найбільш відповідний його фінансовим можливостям, потребам, масштабам бізнесу.

Оренда комерційної нерухомості

Оренда комерційної нерухомості має перед покупкою ряд незаперечних переваг. Володіння нерухомістю завжди передбачає певні ризики за змістом, проведення ремонтних робіт, в тому числі капітальних, і т.п. витрат. Орендаря всі ці турботи не стосуються - він приходить «на готове». Природно, оренда офісу в деловом центре москва официальный сайт обійдеться набагато дешевше, ніж покупка приміщення. Підприємець, орендуючи офіс, вже не буде піклуватися про проведення ремонтних робіт в приміщенні, узгодженні всіх документів на нерухомість, на її реконструкцію і перепланування, про організацію інженерних і комп'ютерних мереж. У ряді випадків орендарю не потрібно піклуватися і про організацію прибирання приміщень, так як багато керуючих компанії бізнес-центрів сьогодні самі організовують клінінг приміщень. Немає необхідності платити за комунікації, електроенергію, отримувати квоти.

Плюси оренди

Найважливіший плюс: орендар завжди може покинути орендоване приміщення, якщо у нього виникне таке бажання або необхідність. Якщо в тому районі, де знаходиться орендоване приміщення, бізнес розвивається погано, «точка» не дає віддачі через невдалий місця розташування, орендарю набагато простіше змінити дислокацію, ніж власнику.

Ті ж самі плюси є, якщо потрібно оренда складу. Складські приміщення повинні відповідати певним вимогам до обладнання та устаткування. Далеко не кожна компанія може дозволити собі мати у власності і містити складський комплекс. Набагато вигідніше орендувати склад, вже повністю оснащений і готовий до роботи.

Таким чином, оренда - сучасний і найбільш безпечний для власників бізнесу спосіб здійснення комерційних справ.

  • 1