Сфери застосування протипожежних дверей

Сучасні протипожежні двері служать відмінною перепоною проникненню в приміщення вогню і диму. Законодавчі норми зобов'язують керівництво різних підприємств встановлювати такі вироби. Але останнім часом протипожежні двері стали замовляти і власники приватної нерухомості. В цьому випадку можна домогтися додаткової безпеки, а також мінімізувати фінансові надлишки, спровоковані раптовим пожежею.

 

Короткий опис

 

Металеві протипожежні двері активно використовуються для захисту об'єктів нерухомості від поширення вогню під час пожежі. Такі вироби монтуються в отворах між приміщеннями, а також при виході на вулицю. Двері виготовляються з високоякісних вогнестійких матеріалів, які здатні витримати вплив відкритого вогню протягом години.

 

Якісні моделі складаються відразу з двох / трьох полотен і коробки. Для виготовлення стулок використовується листова сталь, внутрішній відсік обов'язково заповнюється спеціальним наповнювачем - теплоізоляційним пакетом. Сам виробничий процес відповідає встановленим міжнародним стандартам. Високий ступінь захисту від вогню і диму досягається завдяки тому, що стулки максимально щільно прилягають до дверної коробки. Встановлюють такі вироби як в житлових, так і у виробничих приміщеннях, де важлива захищеність від загоряння. На сайті https://cortez.in.ua/ можна придбати як протипожежні, так і звичайні міжкімнатні та вхідні двері.

 

Сфера застосування

Високоякісні протипожежні конструкції виступають в ролі базового елементу системи безпеки, через що весь процес монтажу повинен відповідати нормам ГОСТ. Такі двері можуть встановлюватися в житлових, лабораторних, складських, громадських, робочих і адміністративних приміщеннях. Досвідчені експерти стверджують, що підсумковий перелік тих місць, де можуть монтуватися протипожежні вироби досить великий:

 

  • Різні технічні і цокольні відсіки, підвали, які з'єднані з поверхами, де зосереджена велика кількість людей.
  • Приміщення, які використовуються для зберігання легкозаймистих матеріалів, а також інших цінностей.
  • Огорожа шахт для ліфтів.
  • Вихід зі сходової клітки на горище.
  • У великих коридорах, які з'єднують сходові клітини, а також в триповерхових садках.
  • Вхід на поверх з холу ліфта, сходової площадки.
  • У зовнішніх стінах, де присутній перехід між адміністративними і стандартними громадськими комплексами.
  • Протипожежні двері можуть використовуватися в якості головного елемента тамбур-шлюзів, які відсікають один від одного різні цехи і відсіки.
  • 1