Переваги і плюси смартфонів Xiaomi

Сьогодні компанія Xiaomi є одним з лідерів по виробництву мобільних пристроїв. Розповідаємо про ключові сильні сторони смартфонів компанії.

Процесори Snapdragon

Мобільні гаджети Xiaomi (які ви можете придбати вже зараз) використовують різні версії чіпсетів Snapdragon від каліфорнійського виробника Qualcomm. Такі процесори по праву вважаються кращими на ринку Android-пристроїв завдяки гарній оптимізації і великий обчислювальної потужності. Аналоги від MediaTek, Samsung (Exynos) і Huawei (Kirin) відверто слабкіше.

Qualcomm пропонує потужні і досить надійні процесори, які щороку займають перші місця в списках AnTuTu і інших рейтингах.

Енергоємні акумулятори

Час автономної роботи телефону є важливим показником, з яким компанія Xiaomi приділяє окрему увагу. Практично кожна сучасна модель даного бренду в змозі прожити без розетки до 10 годин при активному використанні. Якщо ж взаємодіяти зі смартфоном помірно, акумулятора повинно вистачати в середньому на дві доби, що за сьогоднішніми мірками вже вважається відмінним результатом. Незважаючи на місткі батареї, гаджети Xiaomi мають досить тонкі корпусу.

Якісні екрани

Смартфони компанії Xiaomi отримують дисплеї від самих різних виробників, і пов'язано це з величезними обсягами виробництва і широким модельним рядом. З цієї причини навіть у двох абсолютно однакових пристроїв, що відрізняються тільки датою або регіоном виготовлення, візуальне сприйняття зображення може відрізнятися.

Судячи з численними тестами, якість екранів у Xiaomi знаходиться на гідному рівні, особливо якщо порівнювати з аналогічними за ціною смартфонами конкурентів. Хороша передача кольору, яскравість, насиченість відтінків і комфортні кути огляду є навіть на моделях бюджетного сегмента.

Наявність ІЧ-портів

Багато пристроїв від Xiaomi володіють вбудованим інфрачервоним портом, який раніше використовувався для передачі файлів. Сьогодні цей компонент телефону може бути дуже корисний при взаємодії з різною електронною технікою. Застосовувати ІК-порт можна як для техніки від Xiaomi, так і для обладнання інших виробників.

Системна оболонка MIUI

Практично всі смартфони Xiaomi володіють фірмовою оболонкою MIUI. Відмінною особливістю MIUI є додатковий функціонал. Власники пристроїв Xiaomi отримують можливість клонувати додатки, ставити на них паролі і створювати другий простір для окремого користувача. Також в китайській системі є вбудований антивірус, блокувальник реклами і чистильник файлів.

Великий вибір смартфонів

Смартфони від компанії Xiaomi представлені у вигляді декількох серій, кожна з яких має свої відмітними особливостями. Так, лінійка Mi є основною і містить в собі флагманські пристрої, Mi Max пропонує гаджети з великою діагоналлю екрану (фаблет), Mi Mix складається з моделей з безрамковий дизайном, а серія Redmi включає бюджетні телефони.

На окрему увагу заслуговують недавно з'явилася категорія пристроїв для ігор Black Shark і лінійка смартфонів Mi A, де в якості системної оболонки використовується чистий Android без MIUI.

  • 1