Ремонт в новобудові з нуля

Коли ви збираєтеся почати ремонт у своїй квартирі, то атмосфера складається така, як ніби готуєшся до самої знакової події у своєму житті. Метушишся, переживаєш за кожного приводу, збираєш гроші кілька років, вичитуєш всі оголошення з ремонту квартир. І після того, коли ремонт закінчився, тобі здається, нібито важче, але і приємніше в світі немає нічого.

 

Звичайно, можна самому не натирати мозолі і не повзати по драбині, а найняти на роботу спеціально навчених людей. Якщо є «зайві» гроші, то, звичайно, такий варіант може стати оптимальним рішенням проблеми. За вас зроблять абсолютно все, навіть сміття приберуть і тарганів передушать. Аби платили. Причому, професійні дизайнери та будівельники зроблять все на ваш смак, за це можна навіть не переживати. Вам тільки треба буде відкривати регулярно гаманець, і тикати пальцем туди, де вам робота подобається і де треба щось підробити.

Але, якщо у вас бюджет - не гумовий, і ви відчуваєте в собі сили, то краще робити ремонт квартир з нуля своїми руками. Принаймні, ту частину, де особливих будівельних навичок не треба. Наприклад, ви ж можете зібратися друзями або родичами і разом поклеїти шпалери?! Або, наприклад, прибити плінтуси і утеплити балкон?! З наявністю сучасних будівельних матеріалів багато будівельних робіт під силу навіть дилетанту. І не варто боятися, що у вас нічого не вийде. Головне почати.

Не полінуйтеся відвідати спеціалізовані сайти у Всесвітній павутині. В Інтернеті є величезна кількість рекомендацій з тих чи інших питань. Перед тим, як зробити покупку будматеріалів або меблів, пройдіться спочатку по декількох магазинах. Порівняйте ціни і якість. Не лінуйтеся, і все обов'язково вийде!

Після здачі багатоквартирних будинків в експлуатацію перед власниками постає питання обробки. Ремонт квартири з нуля в новобудові має одну особливість - перші 2-3 роки будинок дає усадку і велика ймовірність розтріскування поверхонь

  • 1