Як вибрати кухню, щоб потім ні про що не шкодувати?

Практичні, стильні і зручні у використанні меблі для кухні здатні створити затишний і технологічний простір. На такій кухні приємно готувати їжу і зустрічатися з друзями за обіднім столом. І якщо уважно підійти до розробки дизайн-проекту, правильно підібрати матеріал і розрахувати розміри, то можна отримати кухню своєї мрії.

 

Вибір комплектації кухонного гарнітура

Тут багато що залежить від особистих потреб покупців. Якщо ви проводите багато часу на кухні, постійно готуєте їжу і у вас велика сім'я, подбайте про те, щоб в гарнітурі було багато шаф і робочих поверхонь. Проаналізуйте свій спосіб життя і, відштовхуючись від цього, продумайте комплектацію кухонного гарнітура. Багато цікавих варіантів можна подивитися на сайтах в інтернеті. Наприклад, хороші гарнітури в стилі мінімалізм представлені в колекції компанії cappuccino.ua. У тому випадку, якщо ви з'являєтеся на кухні вранці, щоб заварити каву, і ввечері, щоб розігріти замовлену в ресторані вечерю, то велика кількість столів і робочих поверхонь вам ні до чого. Зверніть увагу на моделі з барними стійками і спеціальними гратами для зберігання келихів. На такій кухні можна влаштовувати вечірки, запрошуючи друзів і колег.

Стільниці: тонкощі і нюанси вибору

Матеріали, які використовуються при створенні шафок, мають велике значення. Але це питання можна обговорити з фахівцями, наприклад, в момент оформлення замовлення на покупку кухні смарт або іншого гарнітура. А ось стільниці варто приділити найпильнішу увагу. Адже саме цей елемент повинен буде стійко виносити серйозні навантаження. Головна вимога, що пред'являється до стільницям - практичність.

Найкрасивіший і благородний варіант - натуральний камінь. Але цей матеріал здатний з часом міняти свій колір. А ось штучний камінь позбавлений цього недоліку. Причому, на такий стільниці не з'являться сколи та тріщини.

При створенні стільниць зі штучного каменю використовується екологічно безпечна смола і кам'яна крихта. Зовні стільниці з натурального і штучного каменю не відрізняються. А ось в експлуатації другий варіант більш практичний. Та й за ціною він набагато вигідніший. Стільниця зі штучного каменю обійдеться покупцям в кілька разів дешевше натурального аналога.

Досвідчені фахівці рекомендують розміщувати в приміщенні кухонні модулі відповідно до певної послідовністю дій. Наприклад, холодильник, шафки з робочою поверхнею, раковину, стіл для нарізки продуктів, варильну поверхню і столик для сервірування. При такому розташуванні меблів на вашій кухні завжди буде комфортно. Експериментуйте з кольором і фактурами. Але фурнітура повинна бути якісною.

  • 1