Промислові дизельні електростанції

Для компаній, чия діяльність лежить у сфері телекомунікацій, залізничного та авіатранспорту, загроза відключення електрики повинна бути виключена. На щастя, це легко забезпечується створенням системи безперебійного електроживлення.

До речі, ви можете купить дизельную электростанцию на сайті kmk-energo.ru швидко та вигідно просто зараз!

Серед варіантів присутні такі автономні генератори, як бензинові, газові, і дизельні. При цьому дизельні електростанції вигідно відрізняються від інших типів електростанцій наступними характеристиками:

Довгий експлуатаційний термін.

При дотриманні правил експлуатації, генератори дизельні мають дуже довгий експлуатаційний термін.

Економічність.

Елементарний підрахунок показує, що промислові дизельні електростанції економлять підприємству значні фінансові кошти за термін своєї експлуатації. Більш того, обслуговування даних електростанцій також не дороге.

Так як електростанції дизельні мають кілька видів охолодження (рідинне і повітряне), то підбираються вони, з масштабів обслуговується об'єкта.

Так, дизельні електростанції з рідинним охолодженням найкраще використовувати в промислових масштабах. Великі об'єкти частіше використовують промислові електростанції дизельні високих обертів (3000 оборотів в хвилину). Однак якщо все ж, передбачається постійна експлуатація даного обладнання, то все ж низькообертовий станції будуть більш вигідним рішенням.

Крім цього, дизельні генератори бувають асинхронними і синхронними. Синхронні генератори відрізняються стійкістю до перевантажень, тому, незважаючи на більш високу ціну, синхронні генератори все ж більш вигідне рішення для забезпечення електроенергією медичного обладнання, серверної техніки і т.п. Асинхронні генератори, незважаючи на біліше недорогу ціну і просте обслуговування, сьогодні використовуються рідко, в силу своєї ненадійності і неможливості працювати в екстремальних умовах.

Отже, з вищесказаного можна зробити висновок:

  • - електростанції дизельні - це оптимальний варіант для забезпечення постійного електроживлення.
  • - наявність промислових дизельних електростанцій необхідно для нормального штатного функціонування великих промислових об'єктів.
  • - генератори дизельні краще вибирати, виходячи з реальних потреб.
  • - набагато вигідніше забезпечити постійне живлення електроенергією більш дорогим генератором, ніж нести збитки внаслідок не продуманої "економії".
  • 1