Переваги мийок зі штучного каменю

Мийка на кухні один з найважливіших елементів навіть з урахуванням факту появи посудомийних машин в наших квартирах. У мийці не тільки миють посуд, а й розморожують продукти, чистять овочі і фрукти. В мийку ми виливаємо окріп і різні інші рідини самого різного складу і консистенції. З цих всіх властивостей мийки випливають і підвищені вимоги до матеріалу, з якого виконані дані вироби.

Часи змінювалися, а з ними змінювалися і мийки. Спочатку мийки на кухні були дерев'яними, за тим їм на зміну прийшли чавунні, слідом - мийки з нержавіючої сталі. Сьогодні можна зустріти мийки зі скла, каменю та пластику.

Види мийок гранітних

Всі кам'яні кухонні мийки можна розділити на чотири види.

Перший тип - це мийки з натурального каменю. При виробництві даних мийок використовують мармур, онікс, які обробляються за спеціальною технологією з покриттям захисним складом. Ціна таких мийок дуже висока, так як спочатку доріг сам матеріал, саме тому даний товар вважається ексклюзивним.

Другий вид - це мийки з керамограніта. Керамограніт - це суміш природних компонентів: глини і кварцового піску. При обробці суміш піддають випалу, що надає матеріалу високу міцність і стійкість до впливу навколишнього середовища. Спочатку цей матеріал застосовувався у виробництві плитки, і тільки потім отримав застосування у виробництві мийок.

Третій вид - це мийки зі штучного каменю. Штучний камінь виготовляють з полімерної і акрилової смоли з додаванням різних барвників, даний матеріал є повністю штучним. Іноді даний матеріал називають литним мармуром, а мийки композитні http://metal-san.ru/catalog/kuhonnyie-moyki-i-oborudovanie/kuhonnyie-moyki-iz-kompozitnyih-materialov/. Сьогодні дані мийки дуже часто можна зустріти на наших кухнях.

Четвертий вид - це мийки з суміші штучного і натурального каменю. До складу таких мийок входить 70 - 80 відсотків крихти натурального каменю: мармуру або граніту.

Найпоширенішим видом прийнято вважати мийки зі штучного матеріалу.

Переваги мийок зі штучного каменю

По-перше, композитні мийки характеризуються високою гігієнічністю і дуже низьким рівнем шуму при попаданні струменя води.

По-друге, такі мийки мають високу міцність.

По-третє, вони характеризуються стійкість до різних миючих засобів, до хімії, а так само стійкі до барвників.

По-четверте, мийки з штучного каменю не втрачають своїх властивостей і не руйнуються при різних механічних пошкодженнях і ударах, а так само не реагують на високі температури.

І п'яте плюс, це їх термін служби, який становить близько десяти років.

Вибираючи мийку зі штучного каменю на кухню, ви отримуєте союзника і помічника в приготуванні їжі, а якщо вам потрібен помічник для прибирання всієї кухні, то необхідно придбати пилосос робот. Даний пилосос прибирає пил, шерсть тварин, очищає поверхню від жиру, фільтрує повітря, проводить дезінфекцію приміщення і при всіх цих функціях робот пилосос економить електроенергію і ваш час. Іншими словами, ідеальний помічник на кухні.

  • 1