Види шпалер, їх переваги та недоліки

Люди, які хочуть легко і швидко змінити свій інтер'єр, прекрасно знають, що шпалери ніколи не виходять з моди. Шпалери царювали на стінах кілька десятиліть тому, що не змінює того факту, що сьогодні збереглася їх популярність.

Важливо відзначити, що багато які з наявних на ринку шпалер від /catalog/brend/rasch можна без особливих проблем розмістити на стіні, що дозволяє знизити вартість ремонту.

Тим не менш, це не кінець їх переваг. Різноманітна структура шпалер дозволяє легко підібрати їх до певного типу кімнати. Шпалери працюватимуть у вітальні, на кухні або в передпокої, і навіть у ванній кімнаті. У той же час вони здивують своїх власників міцністю, стійкістю до подряпин і підвищеної вологості. Вони відмінно перекривають нерівності стін, і додатково заглушають простір.

Папір, яка є відмінним теплоізолятором, знижує втрати тепла і робить стіни, вкриті шпалерами, більш приємними на дотик в порівнянні з пофарбованими стінами. Перш ніж вибрати конкретний тип шпалер, варто ознайомитися з їх властивостями, щоб вибрати оптимальний варіант, який буде відповідати характеристикам кімнати.

Незалежно від того, які шпалери ми вибираємо, варто запам'ятати декілька основних правил, які полегшать їх обклеювання та використання. На кожному рулоні є безліч символів, які дозволяють дізнатися про властивості даного типу шпалер.

Також слід звернути особливу увагу на тип клею, який знадобиться для роботи з шпалерами. Шпалери з малюнком, який вимагає складання, вимагають трохи більше рулонів. Також не забувайте, що всі рулони шпалер повинні бути з однієї серії, випущені в один день і в одну зміну. В іншому випадку окремі рулони можуть мати дещо різні відтінки, що може негативно позначитися на естетиці приміщення.

Перш ніж шпалери з'являться на стіні, підкладка повинна бути відповідним чином підготовлена. Старі шпалери повинні бути повністю вилучені.

  • 1