Як вибрати майстра для ремонту квартири?

Якщо ви зібралися замовляти ремонтні роботи в квартирі або затіяли перепланування, то починати слід з пошуку хорошого майстра по ремонту, який зможе виконати всі якісно, ​​а також дасть гарантію свою роботу. Дуже важливо, щоб у нього було достатньо профільного досвіду, оскільки новачок може перетворити ваше житло в полігон для підвищення своєї кваліфікації, що загрожує втратою дорогоцінного часу, додатковими витратами на закупівлю зіпсованих оздоблювальних матеріалів і самої банальної нервуванням, через вашого невдоволення якістю виконаного ремонту.

А може запитати у друзів або сусідів?

Найпростіший спосіб знайти майстра по ремонту квартир - «сарафанне радіо». Йдеться про те, що якщо ваші сусіди, родичі або знайомі вже замовляли ремонтні роботи і опинилися задоволені якістю їх виконання, то вони напевно будуть рекомендувати такого фахівця, потрібно лише розпитати.

Обов'язково поїдьте до знайомих, які раніше вже робили ремонт. У них можна не тільки оцінити його естетичну сторону, але і наживо доторкнутися матеріали, наприклад, шпалери, штукатурку, зрозуміти наскільки вони довговічні і як виглядають в квартирі. Але в першу чергу, такий підхід до питання дозволяє зрозуміти, наскільки акуратний і професійний той чи інший майстер. Якщо побачене сподобалося, то не забудьте взяти у своїх знайомих телефон фахівця або виконроба з бригадою, які робили їм ремонт.

Отримати телефонний номер і замовити виклик майстра по ремонту можна і переглядаючи оголошення в місцевих газетах. Але цей метод не дуже зручний, оскільки ви ніколи не зможете зрозуміти кваліфікацію ремонтника, поки не поспілкуєтеся з ним, при цьому не факт, що він скаже про себе правду. Єдиний варіант не прогадати - попросити майстра відвести вас на об'єкт, який він робив раніше.

Найнадійніший спосіб знайти майстра по ремонту квартири

Найпростіше знайти майстра по ремонту в інтернеті, на спеціальних порталах (для прикладу, https://poslugy.ua/), де розміщуються оголошення про надання тих чи інших послуг.

На таких сайтах і порталах представлена ​​докладна інформація про приватних майстрів по ремонту, яка зазвичай перевіряється адміністрацією сайту. Зверніть увагу на наступні нюанси:

• освіту і досвід роботи - тільки профільні фахівці з досвідом від 2-х років;

• спеціалізація - майстер по ремонту приватного будинку може значно відрізнятися від фахівця, що займається обробкою квартир;

• оцінка і відгуки - дуже важливий показник, оскільки саме він вказує, наскільки задоволені клієнти своїм новим ремонтом і сервісом в цілому;

• фотографії робіт - дозволяють візуально оцінити якість виконаної обробки, прокладання інженерних систем та ін.

  • 1