Профільна нержавіюча труба

В металопрокат найбільше значення отримали труби. Вони застосовуються для конструювання трубопроводів і для зведення несучих опор і металоконструкцій. Труба має масу різновидів за формою виготовлення, перетину, габаритам і металевого сплаву. Серед сотень варіантів користуються найбільшим попитом отримали труби з нержавіючої сталі профільні.

 

Нержавеющий сталь труба - це вид металопрокату пустотілого, що має переріз у формі правильного квадрата або прямокутника. Виробництво труб даного виду здійснюється на основі сталевого листа - штрипса.

Профільна продукція з вуглецевої сталі з додаванням в хімічний склад легованих металів зручна в монтажі. Правильна геометрична форма (прямі кути і рівні грані) дозволяють створювати металоконструкції будь-якої конфігурації, завдяки зручності з'єднання труб між собою.

Виробництво труб профільних

Даний вид пустотілого металопрокату є незамінним в будівельній індустрії. Він вирізняється своєю формою, яка зручна в процесі збору металоконструкцій. Як метал використовується нержавіюча сталь різних марок як вітчизняних, так і зарубіжних їх аналогів:

  • СТАЛЬ AISI 430 (12Х17);
  • МАРКИ AISI 304 (08Х18Н10);
  • МАРКИ AISI 201 (12Х15Г9НД).

Вона стійка до деформацій і механічних / фізичних дій, не піддається корозії протягом декількох десяток років. Все це вдалося отримати завдяки сучасним технологіям виробництва профільних труб зі сталі.

Виготовлення їх може здійснюватися кількома способами:

  • холодна і гаряча деформація;
  • зварювання;
  • редукування.

Якщо потрібно отримати профільні безшовні труби, здатні витримати високі температури і внутрішній тиск в магістралі, використовується метод деформування на гарячекатаних і холоднокатаних верстатах, а також редукування. Отриманий металопрокат застосовується пристрої котлів, трубопроводів в котельні, а також в збірці автомобілів.

Гарячий і холодний прокат здійснюється на прокатних станках, призначених для поздовжньої прошивки заготовок. Після того, як шов був виготовлений, здійснюється обробка поверхні заготовки.

У випадку з редуцированием металева заготовка витягується і обпалюється. Для виробництва профільних труб редуцированием застосовується сталь гарячекатаний і холоднокатаний.

  • 1