Як вибрати проект будинку?

Вибір проекту будинку - важка і трудомістка робота, яка полягає в аналізі сотень готових проектів. Поступово Ви починаєте губитися в такій великій кількості і різноманітності варіантів, що призводить до сумнівів і нерішучості. Наше завдання - зробити Ваш вибір максимально простим. Отже, як же вибрати проект будинку?

 

Для початку, необхідно відповісти на ряд основних питань.

1. Які особливості Вашої ділянки?

Перш, ніж приступити до вибору проекту будинку на dom4m.by/proekty-domov-s-mansardoj/, необхідно визначитися із земельною ділянкою, на якому планується вести будівництво.

Геодезичні та геологічні особливості ділянки можуть накладати деякі обмеження, оскільки, не завжди є можливість легко і швидко провести до нього газ та інші комунікації.

Розташування в'їзду на ділянку забудови відносно сторін світу також грає важливу роль. Вітальня, їдальня і тераса повинні розташовуватися в денний зоні (південь і південний захід), щоб мати достатню сонячне освітлення. Якщо в'їзд розташований в південній або південно-західній частині, в першу чергу потрібно розглядати проекти з денною зоною, розташованої у фронтальній частині будинку.

Важливо також визначитися з розташуванням інших будівель на ділянці, таких як окремий гараж, лазня, альтанка і т.д., оскільки це може вплинути на поверховість будинку, його габарити і посадку на ділянці.

2. Скільки людей буде постійно проживати в будинку?

На даному етапі необхідно відповісти на кілька запитань. Скільки людей буде проживати в будинку постійно? Чи будуть проживати в будинку діти, люди похилого віку? Чи планується частий прийом гостей? Від відповідей на ці питання залежить кількість кімнат в будинку і їх взаємне розташування.

Для молодої сім'ї з двох чоловік досить невеликого будинку з однією спальнею. Для сім'ї з дітьми, крім батьківської спальні, необхідно додати дитячу, а при бажанні і додаткову ванну кімнату і вбиральню. Частий прийом гостей вимагає організації гостьової кімнати. А проживання в будинку літніх людей може вплинути на його поверховість.

  • 1