Функції біокамінів

Навряд чи хтось сперечатиметься з твердженням, що камін в будинку символізує відмінний смак власника квартири і його достаток. Раніше мати камін в будинку могли дозволити собі тільки представники еліти і забезпечені люди, але сьогодні ситуація змінилася. Якщо ще кілька років тому спорудження каміна в міській квартирі було неможливим, то зараз кожен може реалізувати свою мрію, встановивши в квартирі екологічний биокамин.

Біокаміни принципово відрізняються від своїх традиційних попередників. У класичному каміні паливом служить дерево, при горінні виділяє дим і не завжди приємні запахи. Відведення диму з кімнати вимагає споруди димоходу, постійного догляду за ним і регулярного очищення від золи і кіптяви. Для роботи біокаміна використовується сучасний матеріал - біопаливо. Воно нешкідливе, повністю згорає без виділення диму та токсичних речовин. Саме ці якості роблять можливим розміщення біокаміна навіть там, де звичайна модель не могла б бути встановлена ​​ні за яких умов. Відсутність необхідності обладнати витяжку і спеціальний майданчик, що відгороджувала камін, скромні габарити багатьох моделей, абсолютна безпека для людей і домашніх улюбленців дають можливість розташувати камін навіть в невеликій кімнаті. До речі, інші статті про біокамини ви можете знайти на сайті glossfire.com вже зараз.

Декоративна функція

Зараз в магазинах можна знайти найрізноманітніші види біокамінів. Вони відрізняються розмірами, матеріалом, формою. Продавці пропонують моделі підлогові, настінні, вбудовані і навіть настільні. Безперечно, живий вогонь відразу ж перетворює будь-яку обстановку. Навіть самий сучасний інтер'єр, в якому домінує лаконічність, наповнюється теплотою і затишком. А в класичних віталень і спальнях биокамин виглядає по-справжньому органічно, нагадуючи про минуле, коли в одному будинку жили кілька поколінь родини. Декоративна функція, яку виконує биокамин, дозволяє йому ставати центром будинку і формувати унікальну сімейну атмосферу. Завдяки тому, що ці прилади можуть мати різноманітним дизайном, кожен обов'язково зможе знайти ту модель, яка підкреслить особливості будинку і буде завжди притягувати погляди домочадців і гостей.

Обігрів приміщень

Крім декору приміщень біокаміни ще й обігрівають їх. Додаткове джерело тепла не завадить навіть в добре опалювальних будинках, і альтернативою електричних обігрівачів може стати биокамин. Це пристосування показує ефективність порівнянну з електрокамінами. Відзначимо також, що ці пристрої більш вигідні, ніж електричні обігрівачі, оскільки для їх функціонування електроенергія не потрібна. Активно працюють в зимові місяці електроприлади істотно підвищують електроспоживання і збільшують витрати на комунальні послуги, тоді як обігрівання приміщень біокамінів не так сильно відбивається на бюджеті власника.

  • 1