Автоматична система обігріву покрівлі та водостоків

Сучасна автоматична система обігріву покрівлі та водостоків забезпечує надійний захист від прояву криги і снігового покриву. Масивні бурульки і важкі пласти снігу на дахах будинків в зимовий період дуже небезпечно. У багатьох регіонах відлига трапляється не тільки навесні, але і протягом зими. Результат - величезні бурульки на схилу даху, які представляють серйозну небезпеку здоров'ю і життю людей, а також цілісності транспортних засобів. Обледеніння також здатне зашкодити і водовідвідні жолоби, оскільки лід має досить великою масою.

Лід на дахах збільшує навантаження на конструкцію даху, скорочуючи термін її служби, а також руйнує покрівельні покриття і псує фасад. Багато людей нехтують роботами по антиобледенінню даху, вважають, що це зайві витрати по електроенергії, а також на створення самої системи. Але все ж використання даної системи завдяки інтернет-магазину ЕлектроДруг Одеса дозволяє позбутися від систематичної криги, яка завдає шкоди будові, порушуючи її гідроізоляцію. Як підсумок, це додаткові фінансові вкладення, які будуть потрібні від вас на ремонт. Своєчасна механічне чищення даху проблему не вирішить, так як воно не впорається з усім обсягом вологи, який скупчуються на даху і водостоках.

Як працює автоматична система обігріву покрівлі та водостоків?

Основний елемент роботи автоматичної системи обігріву покрівлі та водостоків, це секційний контур, створений на основі кабелю, що гріє, який фіксується до підстави за допомогою надійних кріпильних елементів.

Включення і управління електричними нагрівачами забезпечується за рахунок температурних і вологісних датчиків, комутуючих і захисних пристроїв.

Активація системи здійснюється в ручному і автоматичному режимі з можливістю синхронізації з встановленої метеостанцією. Підігрів функціонує, в умовах низької вологості, що свідчить про появу полою. І навпаки, коли датчик занурюється в рідку середу, кабель припиняє гріти.

Саме така технологія забезпечує ефективну роботу, без порожніх циклів.

Автоматична система обігріву покрівлі. Основні функціональні елементи:

  • Розподільчий вузол, він може включати в себе наступні елементи:
  • Терморегулятори для управління системою обігріву дахів і водостоків
  • Силовий кабель - призначений для з'єднання нагрівача з електромережею;
  • Сигнальний кабель - призначений для взаємозв'язку температурних і вологісних сигнальних датчиків з терморегулятором.
  • Муфта з'єднання - створює герметичну систему електрообігріву.
  • Коробки монтажні.
  • Гріючі кабелі для систем обігріву покрівлі і водостоків - це м'які гріючі кабелі, що складаються з струмопровідної жили, вміщеної в діелектричну середу. Для підключення кабелю використовуються з'єднувальні муфти і заглушки.
  • 1