Як підібрати виробника художньої ковки?

Художня ковка - один з найвишуканіших способів декоративного оформлення, який може використовуватися як зовні приміщення, так і в інтер'єрі.

 

Однак художня ковка Луцьк на сайті Artdeco вимагає ретельного опрацювання деталей - вона підходить не до всіх елементів і не у всіх обставинах. Крім того, дійсно хороші зразки кованих виробів - це завжди робота майстра, а вона коштує грошей. Якщо вам потрібні ковані перила для сходів та не тільки, то зверніться до майстрів компанії artdeco.ua.

Як же нам вибрати правильного, професійного виробника?

1. Для початку, необхідно самому уявити, що ви хочете побачити: яка форма вироби, які елементи прикраси, і де все це буде встановлено.

2. Бажано накидати приблизний ескіз того, що ви хочете отримати. Так ви зможете краще пояснити кузню його завдання, а заодно подивіться на його реакцію.

3. До речі, майте на увазі, що стиль кування буває різним (візантійським, готика і т.д.). Причому видатний фахівець в одному з них, може зовсім нічого не розуміти в іншому. Це питання необхідно прояснити у конкретного виконавця - кузня.

4. Необхідно визначитися з типом кування: є роботи, що виконуються на основі зварювання готових елементів, а є повністю ручні вироби, які, звичайно, набагато солідніше, але і істотно дорожче.

5. Фахівців, здатних працювати з металом, завжди було не дуже багато (в давнину, дар коваля вважався містичним і мав божественне походження). Кращий критерій вибору - оцінити конкретні приклади робіт. Їх можна побачити на фотографіях реальних об'єктів (хороший майстер повинен мати свого роду «портфоліо») і на виставкових зразках (хороші майстри мають такі). Уважно все це огляньте. Зверніть увагу на якість вигинів - це найскладніше місце в куванні, де метал піддається підвищеним навантаженням, і може дати тріщини. Професіонал зуміє зробити все акуратно. З іншого боку, робота «абияк» буде відразу помітна.

6. Якщо є у кого запитати реальні відгуки про роботу конкретного фахівця - це потрібно зробити. Сама художня ковка може бути дуже якісною, але коваль може не відрізнятися пунктуальністю - а ви ж не хочете чекати півроку, поки вам зроблять декоративне оформлення забору, наприклад?

  • 1