Чим відрізняються якісні розетки і вимикачі

Розетки і вимикачі є частинами домашньої електропроводки, з якими ми стикаємося щодня. Саме по їх надійності та дизайну судять про якість електромонтажних робіт в цілому.

 

1. Розетки jung eco profi мають досить просту конструкцію, але через їх контакти може проходити електричний струм великої сили на кілька споживачів.

2. Вимикачі містять рухомі деталі, але пропускають невеликі струми.

Купуючи розетки і вимикачі треба бути впевненим у їх високій якості. Досвідчений електрик в силах розібрати корпус, візуально оцінити характеристики і використані матеріали. Рядовий покупець може орієнтуватися тільки на марку електроустановчного виробу і надійність магазину.

Ось уже 17 років компанія «Електріка24» професійно займається продажем електрики. Цей інтернет-магазин працює з кращими європейськими та вітчизняними виробниками, слід всім сучасним тенденціям (в асортименті є розетки-таймери і вимикачі з пультом управління).

Тип установки розеток і вимикачів

Всі електроустановчні вироби діляться за типом монтажу. У будинках, при будівництві яких використовуються негорючі матеріали (цегла, бетон і різні плити), найчастіше роблять приховану електропроводку. Тобто дроти прокладені, або всередині порожнистих перегородок, або замуровані в оздоблювальну штукатурку. У цьому випадку використовують розетки і вимикачі прихованого монтажу: над площиною стіни злегка виступає зовнішня частина розетки або клавіші вимикача, а основний механізм прихований під поверхнею в спеціальному підрозетники. Такий вид електропроводки можна визнати більш естетичним і безпечним.

Існує ряд ситуацій, в яких перевага віддається зовнішньої електропроводці. Вона використовується не тільки в дерев'яних будинках з підвищеною пожежною небезпекою. Найчастіше в офісних приміщеннях використовують зовнішню електропроводку в кабель-каналах. У цих коробках розміщують електричні дроти та кабелі від комп'ютерних мереж. Для підключення до такої електропроводці використовують накладні розетки і вимикачі. Вони відрізняються простотою монтажу, а по надійності і декоративного оформлення не поступаються виробам для прихованого монтажу.

Чим відрізняються якісні розетки і вимикачі

Споживчі властивості вимикача або розетки визначаються складовими їх деталями. До них відносяться:

1. Силовий каркас з пластика або металу, він фіксується в підрозетник на розпірках або прикручується шурупами до стіни.

2. Зовнішня накладка або об'ємний корпус. Ця деталь виготовляється з негорючого пластика, може мати декоративні елементи і захист від дітей.

3. Ізолююча основа виготовляється з кераміки або поліаміда. Керамічна набагато надійніше, не плавиться в разі перегріву контактів

4. Клеми для підключення проводів з різьбовим або пружинним затискачем.

5. Робочі контакти в розетці. Саме вони, в першу чергу, визначають термін служби виробу. Переважний матеріал - бронза, вона на відміну від латуні, що не окислюється і довше зберігає форм. Велике значення має товщина металу.

6. Робочі контакти в якісному вимикачі також виконуються з що не окислюється матеріалу, під важелем знаходиться пружина, яка повинна довго зберігати свою пружність.

  • 1