Як вибрати комод?

За радянських часів володіння цим предметом обстановки було символом міщанства, саме з цієї причини він випускався меблевими фабриками в обмеженій кількості. Але зараз вони стрімко повертаються в інтер'єр будинків і квартир, вирішуючи найрізноманітніші завдання мешканців.

 

Чому ж вони знаходять все більшу і більшу популярність? Відповідь - ящики! Звичайно, адже саме вони є відмітним ознакою будь-якого комода.

Чому комод

Переваги перед іншими модулями, призначеними для зберігання, очевидні. Цей предмет інтер'єру ідеально підходить для зберігання будь-яких, самих різних предметів (дрібних дрібничок, білизни, постільних речей, батарейок, запчастин, косметики і багато чого іншого).

Можна не побоюватися за те, що при пошуку чогось потрібного їх можна випадково пошкодити. Все, що б ви не поклали в висувну секцію, залишиться в ній при кожному відкритті, на відміну від полиць шаф і стелажів. Тому такі меблі для дому максимально корисні.

Куди поставити

Аксесуар ідеально підійде для будь-якого приміщення: залу, спальної кімнати, дитячої, передпокою, кухні. Іграшки, диски, сумки, білизна... В будь-якому просторі знайдеться маса дрібниць, які хотілося б завжди мати під рукою, не важко з їх пошуками. Завдяки висувним модулів це бажання легко реалізувати. А їх кількість не важко підібрати в залежності від цілей.

Як вибрати комод

Перш за все, необхідно визначитися, для чого буде використовуватися цей елемент обстановки, що і в якій кількості планується в ньому зберігати. Від цього залежить розмір моделі і кількість / розмір секцій.

Далі потрібно визначитися з забарвленням: у залежності від колірної гами іншого простору. Комод, як і будь-яка інша меблі, повинен гармонійно вписатися в інтер'єр.

Заздалегідь оцініть габарити. У маленькій кімнаті доречно буде виглядати вузька модель на колесах або кутова, у великій - великий дерев'яний варіант з масивної стільницею. Після цього можна вибирати. Різні компанії можуть запропонувати вам від 3 до 10 і більше варіантів виробів.

  • 1