Переваги керамічної плитки

Кухня- це місце одне з найважливіших в будинку. У наших квартирах, кухня не тільки місце, де готується їжа, саме тут збирається вся сім'я пообідати, поспілкуватися і підвести підсумки минулого дня.

Тому до інтер'єру кухні потрібно підійти дуже відповідально. На кухні повинне бути приємно всім, зручно і готувати і поглинати їжу. Меблі в цій частині квартири повинні бути досить функціональними, підлогу теж повинна бути такою, щоб її було легко прибрати і освіжити. Це може бути і паркетна дошка і плитка Bonn. Але плитка все ж дещо функціональніша - вона не дряпається і значно міцніше паркетної дошки, а для кухні це просто знахідка. Адже саме на кухні бувають випадки, коли посуд вислизає з рук і може подряпати або пошкодити підлогу на кухні. А плитка виключає можливість пошкодження підлоги при такому несуттєве механічному впливі.

Ванна.

Тут навіть розмови бути не може. Плитка від https://atem.com.ua/collections/bonn/ найкращий з усіх варіантів, який можна запропонувати для оформлення цієї кімнати. Водонепроникність, щільна структура, неможливість деформації при підвищеній вологості - це саме ті якості, яким має відповідати покриття приміщення ванної кімнати. Ще саме плитка має матову і рельєфну структури, що дозволить запобігти ковзанню по мокрій поверхні.

Коридор.

Пол саме цієї частини квартири страждає від надлишкової бруду і вимагає регулярного прибирання. Якщо погода на вулиці мокра, пильна або сльотава, то болото і мокрий сніг, річна пил залишить в коридорі на підлозі брудні сліди. Їх легко можна змити вологою ганчіркою з підлогової керамічної плитки при цьому, не пошкодивши покриття.

Спальня.

По закінченню часу змінюється все: ціна, якість певного товару і його асортимент, проекти дизайнерів. світ кераміки керамічна плитка в наш час застосовується в найнесподіваніших місцях. Якщо до недавнього часу плитка в спальні була великою рідкістю, то зараз це робиться часто-густо. А якщо її поєднати з підігрівом підлоги, то взагалі безпрограшний варіант.

Що краще паркет або плитка?

Мінуси застосування паркету.

Найчастіше для додання міцності паркетної дошки її обробляють спеціальними хімічними просоченнями і лаками, які шкодять здоров'ю.

Ціна на паркет досить висока і перевищує ціну на керамічну плитку більш ніж в два рази.

Ще якщо врахувати, що все ж за керамічним покриттям доглядати набагато зручніше, ніж за будь-який паркетною дошкою. Адже паркет не можна мочити і потрібно регулярно протирати, щоб підтримувати його зовнішній вигляд.

  • 1