Переваги бетону

Бетон здавна був популярний завдяки своїй довговічності та естетичної універсальності. Цей матеріал не тільки недорогий і міцний, але і безпечний для навколишнього середовища і може значно скоротити час будівництва.

 

Продаж бетону http://betonkharkov.com.ua/service/beton знаходиться на піку популярності вже багато років. І все це завдяки численним перевагам матеріалу.

1. Зручність зберігання

При віддаленому виробництві деталі виливаються і тверднуть в контрольованому середовищі, а потім зберігаються на складі доти, поки вони не знадобляться на робочому майданчику. Це означає, що ви отримуєте високоякісний продукт, який вимагає менше праці на місці і чинить менший вплив на будівельний майданчик.

2. Проста установка

Збірний залізобетон виготовляється поза приміщенням в закритому середовищі, що означає, що він не залежить від погоди, як інші продукти, виготовлені на місці. Виробництво за межами майданчика і своєчасна доставка дозволяють створити більш чисту і безпечну будівельний майданчик і виконати проект в строк.

3. Висока якість і довговічність

Збірний залізобетон відомий своєю високою якістю і довговічністю. Він може легко протистояти погодним явищам і переживати роки і роки зносу, залишаючись при цьому таким же міцним і пружним, як і в день виготовлення.

4. Придушення шуму

Бетон дуже щільний і міцний, що робить його фантастичним матеріалом для будівель, де звукоізоляція є головним пріоритетом. З цієї причини комерційні будівлі в великих міських районах часто використовують збірний залізобетон. Багатоквартирні житлові та студентські гуртожитки також користуються перевагами збірного залізобетону, оскільки він обмежує передачу шуму від статі до підлоги.

5. Вогнесітйкість

Одна з переваг бетону полягає в його вогнетривких властивості. Цей матеріал не запалиться і запобігає поширенню вогню з кімнати в кімнату. У разі пожежі бетон не стане настільки гарячим, щоб капали розплавлені частинки і запалювалися інші матеріали.

6. Естетика

Давно минули часи нудних сірих бетонних конструкцій. Збірний залізобетон з масою дизайнів, форм, кольорів і обробок надає вам безліч варіантів. Додавши трохи творчого підходу, ви зможете домогтися бажаного виду конструкції при приємною вартості і міцності бетону.

  • 1