Як вибрати якісну дверну фурнітуру?

 

Вибрати правильно і придбати полотно дверей і коробку до нього - це тільки частина завдання, яке стоїть перед покупцем. 

 

Щоб поставлена ​​конструкція дверей відповідним чином функціонувала, тут все повинно бути продумано до дрібниць. Завдяки цьому фурнітура для дверей за даним посиланням https://dveri-zamki.dp.ua/dvernaya-furnitura повинна вибиратися ретельно.

Різноманіття фурнітури

Для зсувних, розорюються та інших конструкцій дуже важливо правильно вибрати всі конструкційні елементи. При невірно встановленої фурнітури внутрішня конструкція не зможе відповідним чином працювати.

Зрозуміло, дуже часто підбір фурнітури - справа уподобань господарів, які придбали блок дверей. Однак тут є ще пару моментів, які потрібно враховувати при виборі таких елементів конструкції.

Які складові конструкцій можуть знадобитися? Ось окремі з них:

  1. петлі, що відповідають за плавність відкривання-закривання полотна;
  2. ручки дверей;
  3. доводчики та інші елементи безпеки.

Неважливо, який компонент конструкції підбирається для зсувних і розорюються систем, він зобов'язаний бути міцним і надійним. До того ж фурнітура повинна бути прекрасною і підходити мистецьким виконанням блоку двері.

Ручки для дверей

Ця фурнітура буває наступних типів: кноби, натискні і нерухомі ручки. Будь-який з таких видів має переваги і мінусами.

Кноби унікальні тим, що в середині подібних ручок вже вмонтований замикає механізм. Можна зустріти варіанти, що передбачають замикання дверей на ключ, а ще пристрої з клямкою. Кноби випускаються овальної і в формі кола.

Для того щоб привести в дію механізм, просто необхідно повернути ручку. Головне позитивна якість кноба - хороша ціна. Однак, не позбавлена ​​така фурнітура та мінусів. Нерідко механізм заклинює і ламається. В даному варіанті домашньому умільцю потрібно буде розібрати пристрій і відремонтувати його.

Зустрічаються і натискні ручки дверей. Такі конструкційні елементи обладнані клямкою, що приводиться в дію при натисканні на ручку.

Ручки натискного типу бувають двох типів:

  1. фурнітура, що має суцільну накладку (в моделях такого типу пристрій закриття наводиться в дію використовуючи ключ);
  2. конструкційні елементи з роздільними накладками (в даному варіанті замкове пристрій і ручки перебувають на певній відстані один від одного).

Вироби на розетці володіють суцільнолитою конструкцією, що підвищує їх термін експлуатації. Доступна ціна виробів і дуже великий асортимент продукції роблять більше затребуваним цей товар.

Роблять дверні металеві ручки, дерева, пластмаси, скла і т. д. Металеві конструкційні елементи робляться з міді, алюмінію, латуні, стали, алюмінієвого сплаву і інших сплавів. До плюсів подібних елементів відносять стійкість до зношування і фортеця. А внаслідок того, що вироби покриваються особливим сплавом, виглядають вони шикарно.

До мінусів металоконструкцій відносять той момент, що вони холодні на дотик. Завдяки цьому, якщо встановити цю фурнітуру на парадні двері, в холодний період року неприємно буде братися за льодову ручку. Крім того, якщо куплені і встановлені деталі, зроблені з недорогих сплавів, вони можуть дуже швидко зігнутися, а то і поламатися.

  • 1