Як вибрати міжкімнатні двері?

Вибір міжкімнатних дверей - важливе завдання при ремонті. Необхідно врахувати безліч чинників: вартість, зовнішній вигляд, екологічність, практичність, безпека.

Подивитися каталог сучасних міжкімнатних дверей можна ось за цим посиланням https://sezonplus.com.ua/mizhkimnatni-dveri/, а ми далі розберемося, як вибрати якісні двері для різних приміщень.

Практичні поради щодо вибору міжкімнатних дверей

Якщо ви хочете придбати якісні двері, потрібно виділити час для вибору і ознайомлення з нашими порадами:

  1. Зовнішній вигляд. Вибір найкраще почати з визначення дизайну. Можна підібрати серед популярних напрямків: класика, сучасний модерн, привабливий прованс. Вибір зовнішнього вигляду необхідно здійснювати, враховуючи інтер'єр приміщення.
  2. Конструкція дверей. Найдорожчі варіанти виготовляються з масиву дерева. Технологія виробництва складається з склеювання невеликих брусків, в процесі чого створюється цілісне полотно. Двері з цілісного дерев'яного полотна відрізняються надійністю і тривалим терміном експлуатації. Шпоновані двері виглядають як дерев'яні, але замість цільного масиву на каркас завдано тонкий шар деревини - шпон. Невибагливі двері для вологих приміщень -це коли фільонки виготовлені з МДФ і покриті плівкою ПВХ. Малюнок плівки імітує дерево, візуально складно відрізнити від шпонованих варіантів. Але при цьому ціна невисока, в використанні зручні і невибагливі.
  3. Покриття та геометрія полотна. Для двері важливо якісне покриття. Поверхня повинна бути гладкою, без явних перепадів. На торцях не повинно бути залишків клею або проступають шви. Якщо ці дефекти є, значить, двері бракована або виготовлена ​​неякісно. Не забудьте перевірити геометрію двері. Використовуючи рулетку, виміряйте діагональні лінії. Якщо розбіжність більше 1 мм, технологія збірки була порушена. Коли плануєте використовувати міжкімнатні двері в приміщеннях з великою різницею в температурі або рівні вологості, зверніть увагу на двері, покриті плівкою ПВХ. Вони ідеально підходять для ванних кімнат, санвузлів і заміських будинків, де не рідкість перепади температури всередині приміщення.

 

 

Вибирайте міжкімнатні двері терпляче і підсумковий результат буде радувати вас багато років.

 

  • 1