Чи варто вибрати настінний кондиціонер?

Найпоширеніші і популярні кондиціонери - ті, які вішаються на стіну. Вони можуть бути різних моделей, але місце установки їх об'єднує. Локація такої кліматичної системи стандартна і найочевидніша, ось чому подібне обладнання користується попитом. 

Придбати кондиціонер за даним посиланням https://it-climate.com.ua/shop/category/konditsionery/nastennye-konditsionery, щоб повісити його на одній зі стін, можна як для житлових приміщень, так і для комерційних або промислових.

В даний час під настінним кліматичним устаткуванням найчастіше розуміють спліт-системи. Дана назва є загальним для моделей, що мають внутрішній і зовнішній блоки. Внутрішній якраз монтується на стіні в одній з кімнат, а зовнішній виноситься назовні - на фасад. Поділ частин дозволяє збільшувати ефективність роботи приладу в кілька разів. Сьогодні можна купити кондиціонер бажаної потужності, з додатковими функціями, з заданими виробником параметрами енергозбереження згідно з міжнародними стандартами.

Зазвичай настінні спліт-системи призначені для регулювання температурного режиму і кондиціювання невеликих за розміром приміщень. Їх зручно встановлювати в спальнях, малогабаритних квартирах, в офісах, мають обмежену площу. На промислових підприємствах вони застосовуються тільки в приміщеннях допоміжного призначення, наприклад, в кімнатах відпочинку співробітників.

Принцип дії настінних системи з двома блоками заснований на русі холодоагенту за рахунок зміни температури і тиску в контурі. У кімнаті, в теплі він переходить в газоподібний стан і надходить в терморегулюючий вентиль зовнішнього блоку, охолоджується, після чого перетворюється в рідину і знову прямує всередину приміщення. Постійно циркулюючи всередині системи, холодоагент впливає на температуру повітря в кімнаті, охолоджуючи його.

Перевагами настінних моделей можна назвати:

  • невеликий розмір;
  • компактність;
  • зручне управління;
  • різноманітність варіантів дизайну;
  • низьке енергоспоживання;
  • низький рівень видаваного шуму;
  • надійність і довговічність;
  • прийнятна ціна.

Придбати кондиціонер настінного типу варто, якщо планується не виставляти кліматичне обладнання напоказ, а відвести йому в інтер'єрі малопомітне місце. Завдяки світлому корпусу і компактності, обладнання буде мало помітно в кімнаті. А якщо і приверне до себе увагу, то ненадовго - настінні системи гармонійно вписуються в інтер'єр і не виглядають в ньому чужорідним елементом.

  • 1