Мотоблоки: вибираємо продукцію від Weima

Багато хто прагне придбати будинок з великою ділянкою, щоб застосувати її з користю. Однак територія біля будинку не тільки відкриває широкі можливості для облаштування, а й приносить чимало клопоту. За газоном, садом, городом потрібно постійно доглядати. Взимку, до того ж, доведеться розчищати доріжки від снігу. Спростити всі ці процеси дозволяє сучасне садове обладнання. Можна придбати агрегат, який буде виконувати відразу кілька функцій - це зручно і практично. Йдеться про мотоблок. Він підходить власникам великих ділянок.

 

Переваги мотоблоків Weima

Устаткування випускають багато виробників. Бажано орієнтуватися на перевірений часом бренд. До того ж в лінійці компанії має бути обладнання підходящої вам цінової категорії. Порівняно недорого можна купить мотоблок вейма в харькове, фірма випускає моделі, які цілком підійдуть для побутового використання. Модельний ряд техніки досить широкий. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якої мети.

Мотоблоки Weima залучають хорошим ресурсом. Вони розраховані на тривалу роботу. До того ж на обладнання передбачена гарантія.

Вивчаємо асортимент мотоблоків

Виробники випускають різні типи обладнання. 

У продажу є мотоблоки:

  1. Побутові. Розраховані на 15-20 соток. Привертають компактність, маневреність, легкістю, невисокою вартістю. Продуктивність і ККД порівняно невисокі. Функціонал техніки можна розширити за допомогою навісного обладнання.
  2. Напівпрофесійні. Устаткування для ділянок в 20-50 соток. Цілком може впоратися зі складними завданнями. Підходить для інтенсивної роботи. Допускається використовувати таку техніку протягом декількох годин без перерви.
  3. Професійні. Зазвичай використовуються фермерами, сільськогосподарськими працівниками. Обладнання може працювати на будь-якому ґрунті - навіть непідготовленою. Купують техніку для ділянок від 50 соток. Вона функціонально, дозволяє застосовувати будь-навісне обладнання. Враховуйте, що використовувати професійний мотоблок складніше. Причому не тільки через його габаритів і великої ваги. Потрібні певні професійні знання і навички.

Не поспішайте придбавати новий мотоблок, якщо старе обладнання вийшло з ладу. Зазвичай техніку цілком реально відремонтувати. Наприклад, придбати і встановити новий двигун Weima - зазвичай саме мотор виходить з ладу.

  • 1