Як вибрати якісний диван?

 

Вибираємо зручний, довговічний і стильний диван, який стане центром вашої вітальні. На що звернути увагу при покупці?

 

 

Користуйтеся такими критеріями:

  1. якість і надійність;
  2. механізм розкладання;
  3. зовнішній вигляд і габарити.

Якість і надійність

Диван складається з трьох основних компонентів: рама, наповнювач, оббивка. Розглянемо кожен з них окремо.

Рама

Дізнайтеся у продавця, з чого зроблена рама дивана. Рами роблять із ДСП, фанери або металу. ДСП на каркасі дивана - ненадійна річ, спочатку призначена для створення малонавантажених конструкцій, до яких дивани не відносяться.

Віддайте перевагу фанері і металу. Але запитайте продавця, якої товщини фанера застосовується у виробництві. Царга з фанери товщиною 6 мм ламається, якщо на неї наступити коліном.

Наповнювач

Уникайте поролону, якого вистачить на два тижні. Вибирайте наповнювач з пружинного блоку або з пінополіуретану щільністю 25-30 кг / м3 - прослужить десятки років.

Оббивка

Вибирайте щільний матеріал, який не розповзеться при інтенсивній експлуатації: флок, жаккард, гобелен, штучну або натуральну шкіру. Якщо ви бачите поролон через пори оббивки - такий диван брати не варто. Тонка оббивка небезпечна передчасним розтягуванням - меблі через кілька місяців втратить форму.

Огляньте шви дивана. Якщо зроблені неакуратно, стирчать нитки - відмовтеся від покупки. Швидше за все, все інше в дивані такої ж якості.

Механізм трансформації

Перший показник - можливість трансформації дивана користувачем. Якщо вибираєте за даним посиланням https://mebellavka.com.ua/brands/sidi_m-896.html диван для улюбленої бабусі - візьміть її з собою в магазин, нехай розкладе і складе диван без сторонньої допомоги. Беріть той, з яким вона впорається.

Другий показник - якість і надійність механізму. Критерії тут такі: складний механізм повинен бути виконаний з металу або виробник дає на нього гарантію мінімум на 3 роки. Простий механізм (як у дивана-книжки - дві петлі) повинен бути правильно встановлений. Якщо піднімаєте подушку легко, долаючи тільки її вага, - механізм встановлений правильно.

Зовнішній вигляд і габарити

Дізнайтеся точні розміри місця, на яке будете ставити диван. Візьміть в магазин рулетку і переконайтеся, що диван влізе в відведену нішу. Виробник іноді вказує габарити, наприклад, по рамі, без урахування нависають елементів на підлокітниках і спинці. Якщо в приміщенні вільний кут - логічно взяти кутовий диван.

Зверніть увагу на дивани, які розкладаються «вперед». При двох сидячих місцях після розкладки перетворюються в спальне місце для двох осіб шириною до 180 см.

Зовнішній вигляд, колір оббивки, наявність поличок на м'яких підлокітниках - справа смаку і функціоналу. Головне правило: кольору гармоніюють з інтер'єром, а форми радують око і не вибиваються з стилю кімнати.

  • 1