Як правильно вибрати будівельні матеріали?

 

Будівельні матеріали визначать, який у вас буде будинок. Вибір між дерев'яним каркасом і сталевим каркасом вплине на ваш будинок і вашу кишеню. Одне маленьке неправильне рішення може викликати проблему в довгостроковій перспективі.

Ось кілька важливих речей, які ви повинні враховувати при виборі будівельних матеріалів на сайті https://www.goodzon.kh.ua/ для вашого будинку:

 1. Вартість: Перше, що потрібно враховувати при виборі будівельних матеріалів, це вартість. Це повністю вплине на проект. Важливо, щоб ви знали можливості вашого бюджету. Неважливо, наскільки вам подобається гарна черепиця, якщо вам не потрібно купувати інші матеріали, не натискайте на неї. Підберіть матеріали, які в межах вашого бюджету і з гарною якістю.
 2. Наявність: Купуйте будматеріали, які не будуть гальмувати розвиток вашого будинку. Переконайтеся, що вибрані вами матеріали легко доступні.
 3. Легкість будівництва/монтажу: виберіть матеріали і системи для простоти будівництва та монтажу. Складні установки з жорсткими допусками можуть привести до великих втрат або навіть до необхідності доопрацювання.
 4. Зовнішній вигляд будматеріалів: У різних людей різний смак з точки зору вибору будівельних матеріалів. Подумайте, що ви хочете бачити кожен день, як ви хочете, щоб ваш будинок виглядав і як ви хочете почувати себе в будинку.
 5. Структурні можливості: матеріали повинні бути обрані або спроектовані з урахуванням їх здатності витримувати навантаження, що виникають в будівлі протягом усього терміну служби будівлі. Відповідна структурна система і правильний вибір конструкційних матеріалів можуть скоротити зайве використання матеріалів і відходів та підвищити пристосовність будівлі для інших цілей.
 6. Довговічність і технічне обслуговування: Вибирайте будівельні матеріали, які прослужать довго. Покупка дешевих будівельних матеріалів, але з низькою якістю, не змусить вас економити. Ви будете часто замінювати їх, і це тільки подвоїть ваші витрати.

Є багато доступних матеріалів, які більш стійкі до гниття і прослужать довше, ніж інші. Завжди двічі перевіряйте якість матеріалів, які ви хочете купити.

Стійкість будівельних матеріалів:

 • Переконайтеся, що він стійкий і триватиме все життя, якщо, принаймні, у вас є тільки нижчі витрати на його обслуговування.
 • Вологостійкість: вибрані матеріали повинні бути захищені від вологи. Деякі матеріали мають природну вологостійкість, в той час як інші повинні бути повністю захищені від вологи.
 • Матеріальний знос/руйнування: Деякі матеріали швидко псуються, особливо у вологому середовищі або якщо вони постійно вологі, як правило, через зростання цвілі, грибків або корозії деяких матеріалів, тому важливо, щоб вибрані матеріали мали довговічність, необхідну для їх області застосування.
 • Теплові характеристики. Конструкція будівлі і вибір матеріалу повинні сприяти хорошим тепловим характеристикам і зниження енергоспоживання, включаючи ізоляцію і теплову масу в будівлі.
 • Звукоізоляція: Конструкція будівлі і вибір матеріалу повинні сприяти звукоізоляції будівлі, як від зовнішнього шуму, так і від передачі звуку усередині будівлі.
 • Повторне використання: матеріали, які можна використовувати повторно після закінчення терміну експлуатації будівлі, зменшать потреба в нових матеріалах, які будуть проводитися в майбутньому. Те, як матеріали встановлюються і фіксуються, може вплинути на можливість їх повторного використання, тому чим коротше очікуваний термін служби будівлі, тим більше повинна бути залежність від гвинтових або болтових кріплень, а не від клею та інших постійних кріплень.

Вибір правильних матеріалів може займати небагато часу і заподіювати невелику головний біль. Але це повинно бути приділено велике значення. Це слід ретельно продумати і спланувати. Якщо ви можете зробити це ефективно, ви можете заощадити час, гроші і зусилля. Але якщо про це не помітити, ви або витрачаєте багато часу на роздуми про те, що купити в магазині, або приймати не сфокусовані рішення про покупку матеріалів, які можуть привести до дефіциту бюджету. Якщо це станеться, ви можете не отримати будинок своєї мрії. Тому, перш ніж захоплюватися покупкою матеріалів, які ви любите, плануйте заздалегідь і збалансуйте свій вибір.

 • 1