Яку IP камеру вибрати для відеоспостереження?

Перед тим, як вирішити яку IP камеру вибрати для відеоспостереження, необхідно відповісти на кілька запитань. Перш за все, це цільове призначення і технічні характеристики, якими має володіти пристрій для того, щоб справлятися з поставленими завданнями. Визначитися з тим, яку камеру вибрати для відеоспостереження, допоможуть всілякі форуми і самостійне вивчення технічних характеристик. А ми постараємося узагальнити всю інформацію, яка доступна в мережі, і допомогти максимально розібратися у вимогах до камер такого типу.

Можливості IP камери

Перш ніж приступити до вивчення технічних характеристик, необхідно відповісти на питання що таке IP камера відеоспостереження? Це пристрій, який дозволяє вести зйомку і передавати дані на відеореєстратор або хмарне сховище, а також спостерігати за всім, що відбувається в режимі онлайн за допомогою смартфона або комп'ютера. Такі камери спостереження користуються попитом не тільки при установці в офісних або виробничих приміщеннях, а й для забезпечення додаткової безпеки житлових будинків і квартир.

І все ж, як працює IP камера відеоспостереження? За допомогою цифрових каналів передачі даних (кабель або Wi-Fi) вона передає відеозображення в локальну мережу з можливістю запису на мережевий відеореєстратор або хмарне сховище в інтернеті. А якщо використовувати спеціальне програмне забезпечення, то можливо підключитися до IP камері віддалено через інтернет. Залежно від того, який кабель виберіть для камери відеоспостереження, її можна буде підключити за технологією Рое (харчування камери по кручений парі).

Яку камеру відеоспостереження вибрати?

Всі сучасні IP камери, які можна придбати на сайті videocontrol.com.ua володіють декількома відмінними рисами:

  1. вони працюють на базі IP протоколу. Це дозволяє уникнути підключення великої кількості кабелів, наприклад, коаксіального кабелю та кабелю живлення. А використання стандартної кручений пари і мережевого обладнання дозволяє значно економити на комплектуючих;
  2. в сучасних камерах не встановлюється жодних обмежень щодо прив'язки до монітора або рекордеру, а сигнал проходить настільки швидко, що передається практично без затримок;
  3. записи в цифровому форматі займають менше місця, завдяки чому не потрібно придбання об'ємних жорстких дисків або використання хмарних сховищ. Також, визначаються питанням яку веб камеру вибрати для відеоспостереження необхідно врахувати декілька технічних характеристик, якими вони володіють.

Як вибрати камеру відеоспостереження: технічний огляд

На ринку техніки представлені різні камери відеоспостереження, як вибрати потрібну і зрозуміти, які технічні характеристики є пріоритетними? Для цього необхідно вивчити конструкторські особливості і технічні характеристики, які дозволять вам зрозуміти чи підходить вам камера спостереження, як вибрати потрібну модель, не будучи фахівцем. Перед тим як вибрати камери відеоспостереження необхідно, в першу чергу, звернути увагу на її форм фактор, камера може бути корпусного типу або купольна. Для прихованого відеоспостереження дуже часто використовуються міні камери, а при необхідності зйомки в нічний час доби і передачі якісного сигналу краще вибрати циліндричні або камери з сервоприводами. Перед тим як зробити відеоспостереження за квартирою з використанням IP камер необхідно повідомити майстра в якому режимі ви хочете вести відеоспостереження, чи є необхідність регулярного підключення в онлайн режимі або дані можуть передаватися на сервер для подальшого зберігання.

Особливості електроживлення IP камери

Перед тим, як вибрати об'єктив для камери відеоспостереження і кабель живлення, необхідно уточнити умови зйомки, якість освітлення, необхідність поліпшення зображення і можливість переривання подачі електроживлення. У разі якщо немає необхідності покращувати якість зображення, то можна вибрати стандартний об'єктив, і вести зйомку на швидкості 25 кадрів в секунду при дозволі 1920х1080 або на швидкості 20 кадрів в секунду при дозвіл 2048х1536. Такі показники доступні для більшості сучасних IP камер, які встановлюються будинку або в якості додаткових.

Відповідаючи на питання як правильно вибрати камеру відеоспостереження, майстер обов'язково поцікавиться чи можливий збій в мережі електроживлення для того, щоб підібрати обладнання, яке дозволить забезпечити безперебійну роботу і якісний запис відео.

Існує два основних способи живити камеру - це безпосереднє підключення камери до розетки від стандартного блоку живлення DC12В або харчування камери по кручений парі за технологією РоE за допомогою спеціальних РоЕ адаптерів і комутаторів. PoE комутатор дозволяє живити кілька камер, що значно спрощує установку системи відеоспостереження та дозволяє заощадити на обладнанні.

  • 1