Як вибрати гаражні ворота?

Люди, яким належить автомобіль, хочуть захистити його від несприятливих погодних умов. Часто, коли у нас є можливість придбати або поставити гараж самостійно. Однак для того, щоб він був повністю функціональним, йому потрібні правильні гаражні ворота. Виробники пропонують різні види гаражних воріт, виготовлені з різних матеріалів, з використанням новітніх технологій. Які гаражні ворота найкращі?

 

Гаражні ворота: види

  1. Розпашні ворота - їх також називають тарілковими воротами. Цей вид гаражних воріт вибираються найчастіше. Це ворота, рекомендовані для власності, де гараж знаходиться в будинку на одну сім'ю і перед ним багато місця, тому що ворота відкриваються назовні. Цей тип воріт не рекомендуються для гаражних серій і місць, де є невелика під'їзна дорога.
  2. Секційні (відкатні) ворота - розрізняють верхні секційні ворота і бічні секційні ворота. Ці ворота рекомендуються для місць, де мало місця перед гаражем. Найчастіше їх вибирають власники гаражів, в яких проїзд йде прямо на дорогу. У зв'язку з тим, що ці ворота досить герметичні, їх рекомендується встановлювати в гаражах, що опалюються.
  3. Ролетні ворота - інакше відомі як рольставні. Їх назва походить від того, що вони працюють за принципом, аналогічним класичним жалюзі. Вони займають найменше простір з усіх видів гаражних воріт. Ворота цього типу оснащені електроприводом, який значно полегшує відкриття.
  4. Розпашні двері - це гаражні ворота, які рідше з'являються в реченні виробників. Найчастіше використовується в гаражах, які також виконують функцію майстерень. Це ворота, які вимагають багато місця навколо гаража.

Для гаражних воріт ви можете вибрати додаткові елементи, які значно полегшать його використання. Основне обладнання цього типу включає, перш за все, електропривод. Він може бути встановлений практично на будь-який тип воріт. В сучасних воротах він вже зібраний виробником. Ви можете купити такий механізм самостійно для старіших моделей.Кроме того, ви також можете вибрати спеціальне освітлення з датчиком руху.

Всупереч зовнішнім виглядом, вибір і установка гаражних воріт - завдання не з простих. При покупці варто проконсультуватися з продавцем, який допоможе вам вибрати правильне рішення для нашого гаража.

При виборі зверніть особливу увагу на:

  • елементи всередині гаража - коли труби або електроустановки розташовані на стелі або стінах біля входу в гараж, це може утруднити установку отвору воріт всередину - наприклад, може бути важко встановити секційні або відкидні ворота; електрично керовані ворота зазвичай вимагають додаткового простору;
  • багато виробників вказують, що мінімальна довжина гаража повинна становити 3,3 м;
  • якщо можливо, двері гаража повинна гармоніювати з гаражем і сімейним будинком - ви можете вибрати ворота в колір віконної і дверної рами, які використовувалися для обробки будинку;
  • гаражні ворота зазвичай виготовляються з таких матеріалів, як алюміній і сталевий лист. Ви також можете зустрітися з воротами з дерева. Важливо захистити двері від несприятливих погодних умов - вологи, надмірного сонячного світла, а також від змін температури.
  • 1