Оформлення курсової роботи: Топ 5 корисних порад

Promotion

 

З року в рік кожному студентові доводиться писати курсові роботи  або, якщо ціна курсової роботи не налякає, то замовляти. Перше що лякає першокурсника першого року навчання, як саме писати такий вид роботи, адже в шкільні роки доводилось писати лише реферати та есе на  примітивні теми «Як я провів канікули». На теренах інтернету зараз є багато готових робіт, але чи будуть вони відповідати вимогам Вашого керівника. Є ймовірність того що викладач зрозуміє витоки написання чи замовлення курсової роботи і змусить переписувати роботу згідно вимог університету.

Часто Ви можете зустріти загальні вимоги до оформлення курсової роботи, частково вони можуть співпадати з вимогами які потребує Ваш керівник, але в кожному університеті, є те, чого в загальних вимогах може не бути. Як тоді ж бути, щоб нічого не упустити?

Після отримання теми роботи, обов’язково уточніть наявність методички до курсової роботи, завдяки методичним рекомендаціям Ви зможете зрозуміти оформлення роботи і саму структуру роботи, а це вже 50%  Вашої роботи.

При написанні курсової роботи можуть виникнути труднощі з наповненням інформації. Якщо Ви навчаєтесь на економіста, у Вашій роботі варто використати графіки, таблиці, згідно Вашої теми роботи. В той же час написати роботу на тему сучасного кінематографу або фотографії, Ви можете умістити в роботі фото, картини, що візуально спрощує розуміння Вашої роботи.

Проте не варто забувати, якщо в роботі Вам необхідно використати зразки документів, Вам краще цю інформацію розмістити в додатках, а по тексту зможете виділити їх відповідними позначеннями.

Наступна, не менш важлива порада щоб вдало оформити курсову роботу, варто звернути увагу на шрифт і ширину полів. Не ознайомившись з методичкою після виконання роботи, пізніше може виявитись, що шрифт роботи інший, відповідно Вам доведеться дописувати подвійний обсяг роботи.

Четверта порада щодо оформлення роботи є дуже важливою. Ваша інформація повинна бути актуальною, щоб керівник не подумав що Ви родом з 19 століття. Використовуйте «молоду» літературу, при захисті роботи, Ви зможете здивувати Ваших колег цікавою інформацією, куди ж краще слухати новинки в сфері музики, діяльності їх виконавців, ні ж загальновідомі факти.

І остання порада для оформлення роботи, Ви можете завжди проявити ініціативу. До Вашої курсової роботи можна підготувати презентацію в форматі слайдів, чи відеоматеріалу,якщо дозволяє Ваша тематика, можете бути впевнені, на Вас звернуть увагу та будуть слухати з захопленням. Не забувайте іти в ногу з часом і Вашу роботу оцінять на відмінно!

Детальніше можна дізнатися на https://kursach.site/kyputu-kyrosovy-roboty/

  • 1