Переваги алюмінієвих вікон

 

Список матеріалів, з яких роблять віконні системи, не обмежується пластиком. Вікна з ПВХ користуються величезною популярністю, але з'явилися конструкції з дерева і металу, що перевершують їх за багатьма параметрами. Нові технології усунули недоліки цих матеріалів, тому алюмінієвий профіль для вікон все частіше використовується при склінні будинків і квартир.

Переваги алюмінієвих вікон

Сучасні вікна, виготовлені з алюмінієвого профілю, які можна замовити на сайті http://www.alu.net.ua/, відрізняються від тих, що використовувалися в будівництві кілька десятиліть тому. Список їх переваг великий:

  1. Висока міцність матеріалу. Це дозволяє робити рами тонше пластикових, що збільшує освітленість. Рама з алюмінію менше схильна до механічних пошкоджень, а запас міцності розрахований на склопакети з великою вагою. Ризик провисання або деформації мінімальний.
  2. Довговічність: гарантія виробника складає 50-80 років, але при своєчасній заміні ущільнювача і фурнітури вікна прослужать довше. Алюміній не боїться впливу вологи і сонця, спокійно витримує значні перепади температур (від -80 до +200 C °)
  3. Легкість: важлива при склінні виносних конструкцій на балконах, лоджіях, при оформленні вікон в дверях, чия вага збільшувати вкрай небажано.
  4. Зломостійкість. Рама з алюмінію навіть без спеціальної фурнітури може не менше 10 хвилин протистояти ручного інструменту зломщика.
  5. Можливість ремонту: при пошкодженні раму легко відновити. Ущільнювачі, фурнітуру - ручки, замки, засувки - нескладно замінити самому. Чи не доведеться нічого свердлити або фрезерувати: старий елемент знімається, а на його місце ставиться новий.
  6. Широкий вибір кольору, довговічність покриття. Алюмінієвий профіль забарвлюється методом порошкового напилення в будь-який відтінок з каталогу. Інший варіант - анодування елементів.
  7. Пластичність: дозволяє створювати рами криволінійної форми - стрілчасті, круглі, овальні.
  8. Багато різновидів конструкцій: рами глухі, поворотні, відкидні, розсувні, комбіновані.
  9. Безпека: алюміній не горить на відміну від дерева або ПВХ, не виділяє шкідливих випарів або домішок.
  • 1