Будинок з бруса: переваги та основні особливості будівництва

 

 

Зараз практично кожна людина хоче уникнути міської суєти і знаходитись ближче до природи. Саме тому в останні роки затребуване будівництво будинків з профільованого бруса.

 

Це екологічно чистий і безпечний варіант, який можна звести як самостійно, так і за допомогою професіоналів. 

Основні етапи будівництва

Якщо говорити про етапи будівництва, то тут потрібно виділити наступне:

 • Підготовка проекту. Тут ви повинні враховувати свої фінансові можливості, а також свої переваги. В першу чергу потрібно розглянути типові проекти, а вже потім розглядати замовлення індивідуального.
 • Пошук будівельної компанії. Це повинні бути досвідчені фахівці, які будуть підходити до процесу відповідально. Бажано, щоб у фірми вже був досвід з будівництва. Найкраще вибирати компанію https://normabrus.ru/, яка відразу і проектує, і будує.
 • Вибір матеріалів. Потрібно ретельно підходити до підбору профільованого бруса, тому що ви можете витратити гроші даремно. Для цього краще дивитися на матеріали, які будуть ретельно просушені, правильної геометрії і профілю.
 • Розробка ділянки. Для цього потрібно очистити всю місцевість і влаштувати під'їзні шляхи для всієї будівельної техніки.
 • Робота з фундаментом. Так само як зведення, а також гідроізоляція. Оптимальним варіантом фундаменту є гвинтовий, монолітний, а також іноді навіть фундамент.
 • Зведення стін і даху.
 • Оздоблення зовнішня і внутрішня.
 • Підключення комунікацій.

Переваги будинків з бруса

Якщо говорити про переваги такого варіанту будинків, то тут їх існує дуже багато. Головними з них слід відзначити:

 1. Декоративність. Стіни будуть виглядати красиво навіть без обробки.
 2. Герметичність і хороша теплоізоляція, які створюються завдяки особливій структурі сполуки.
 3. З'єднання бруса дозволить отримати потужне зчеплення.
 4. Хороша міцність і жорсткість.
 5. Абсолютна екологічність всіх будівельних матеріалів, які формують приємний мікроклімат в приміщеннях.

Всі ці переваги зараз гарантують довговічність побудованого комплексу. У будь-якому випадку, для тих людей, хто шукає хороший і якісний варіант, такий стане оптимальним. Найкраще брати послуги від професіоналів, які зроблять будинок швидко і без виникнення додаткових проблем в майбутньому.

 • 1