Особливості вибору кутової кухні

 

 

Затишна і містка кухня - ось головний критерій людей, які облаштовують свої найчастіше невеликі квартири. Заощадити сантиметри в такому приміщенні допоможе Г-подібна або П-подібна кутова кухня, яку можна замовити на вигідних умовах.

 

Переваги кутових гарнітурів

Кутова кухня - знахідка для тих, хто прагне компактно, з мінімальним використанням простору, облаштувати свій побут в кухонній зоні. Однак, кухні кутові з таким же успіхом підкреслять і помпезність великих кімнат, наприклад, в заміських будинках.

За допомогою Г-подібної моделі кухонний простір легко розділити на дві зони: робочу і обідню. Таким чином, кутовий простір задіюється максимально ефективно. У кутових зонах найчастіше розміщуються обертаються полки або викатні системи, карусельні полки, куди можна скласти кухонне начиння. Тут можна організувати міні-бар, який буде особливо актуальним, якщо на кухні є острівна частина або барна стійка.

«Правило трикутника»

Кутовий кухонний гарнітур відрізняється ергономічністю, оскільки дозволяє пристосувати робоче місце для найбільш зручного використання. У цьому випадку застосування найефективнішого методу планування на кухні за «правилом трикутника» - дуже до речі! Вершинами цього трикутника (назвемо АВС) є плита, мийка і холодильник. Якщо розташування плити і холодильника може змінюватися, то знаходження мийки в точці «В» - обов'язково.

Грамотне використання простору

Знаходиться на кухні, як не крути, доводиться щодня, тому слід подбати про довговічність служби кухонних меблів. Вибираючи кутову кухню, слід не економити на якості матеріалів, вибирати меблі з місткими тумбами, шухлядками і полицями, аксесуарами, адже саме в них буде зберігатися посуд, кухонне начиння, сухі продукти харчування. Вбудована підсвітка, доводчики ящиків і інші опціональні особливості забезпечать зручну щоденну підготовку. Таким чином, цілком реально організувати на ваших скромних квадратних метрах багатофункціональну зону для приготування їжі, яке буде приносити задоволення господині.

Рішення для фасаду

Безсумнівно, фасад кухонного гарнітура повинен гармонійно вписуватися в дизайнерські рішення апартаментів і, звичайно ж, відрізнятися якісним покриттям за розумною доступною ціною. Більш довговічними вважаються фасади, облицьовані ПВХ-покриттям або вінілової плівкою, і вже найвищої зносостійкість і екологічністю мають масивні вироби з натурального дерева.

  • 1