Переваги стільниць зі штучного каменю

Вироби з штучного каменю відрізняються прекрасним зовнішнім виглядом, фундаментальністю і природною витонченістю. Не є виключенням кухонні стільниці зі штучного каменю. У чому переваги стільниць зі штучного каменю поговоримо в цій статті.

 

Штучний камінь: що таке?

Для початку не зайвим буде згадати, що таке штучний камінь. Саме поняття - штучний камінь, означає, що це дуже по зовнішнім виглядом дуже схоже на виріб з натурального каменю, частіше, мармуру або граніту.

Однак така схожість з каменем не має нічого спільного з її складом. По складу штучний камінь це полімер. Полімер не простий, а спеціальний з підвищеними властивостями міцності при застиганні.

Залежно від типу використовуваного полімеру, розрізняються і самі стільниці зі штучного каменю. Найбільш популярні стільниці:

  • акрилові;
  • з агломерату.

У акрилових стільницях сполучною речовиною виступає акрилова смола. Пов'язує смола дрібні фракції мінеральних речовин і розбавляється барвниками.

Недоліки акрилу в непереносимості високих температур (на них не можна ставити гаряче), мала опірність подряпин.

Стільниці з агломерату, міцніші, так як сполучною речовиною в них виступають епоксидні (міцніші) смоли. До складу цих стільниць додається дрібно роздроблений кварц, граніт і мармур. Саме тому ці стільниці іноді називають кварцовими. Ці стільниці мають більшу вагу і важко обробляються в  не заводських умовах.

Переваги стільниць зі штучного каменю

Незважаючи на відносні недоліки, переваги стільниць зі штучного каменю роблять їх настільки популярними в обробці кухні:

  1. По-перше, столешницы Камень Укр красиві і практично ідеально імітують натуральний камінь;
  2. По-друге, вони коштують набагато дешевше натурального каменю;
  3. По-третє, вони досить міцні для використання на кухні;
  4. По-четверте, їх можна виготовити з будь-яких потрібних розмірів, без стику. Це особливо зручно для кутових стільниць;
  5. По-п'яте, при дотриманні правил експлуатації стільниці зі штучного каменю прослужать довгі роки;
  6. По-шосте у них немає торця, який потрібно додатково обробляти;
  7. По-сьоме, торець стільниці можна вибрати і зробити його не тільки прямим, але і фактурним.

Висновок

Незважаючи на існуючі недоліки, які є у будь-якого матеріалу, переваги стільниць зі штучного каменю дозволяє мільйонам людей використовувати їх для створення неповторних інтер'єрів своїх кухонь і не тільки їх. Наприклад, кам'яні стільниці активно використовують у ванних кімнатах для монтажу раковин.

  • 1