Для чого потрібні адвокати по кредитних справах?

 

Адвокат по кредитних справах - фахівець, послуги якого стали затребуваними і популярними відносно недавно. Однак все частіше люди, які зіткнулися з труднощами, що стосуються кредитів і боргів, вважають за краще скористатися послугами професіонала, а не розбиратися в цьому самостійно.

 

Це, звичайно, правильне рішення. Щоб розібратися в тонкощах цієї галузі права, потрібен певний досвід роботи з кредитними справами.

Варто зазначити, що адвокат по просроченным кредитам не тільки може тверезо і розумно оцінити ситуацію, що склалася, але і допоможе вибрати лінію поведінки і подальших дій, які допоможуть вийти з ситуації переможцем, або, хоча б, з мінімальними втратами.

Насправді, існує маса ситуацій, коли можуть знадобитися послуги подібного фахівця. Кредити все більш міцно входять в наше життя, причому кредити не тільки в банках, але і в мікрофінансових організаціях, з якими нерідко виникають проблеми.

В першу чергу, адвокат потрібно для подання справи в суді, адже саме судовий розгляд вирішує подальшу долю людини. Крім того, адвокат зі значним досвідом і хорошою репутацією може знадобитися, якщо:

 • хочуть заарештувати ваше майно на підставі судового рішення;
 • людина втратила роботу або інші джерела доходу, в результаті чого немає можливості продовжувати виплачувати кредит або іпотеку;
 • позичальникові загрожують колектори особисто і по телефону;
 • необхідно перерахувати кредит, знизити процентну ставку або суму боргу.

Часто проблеми виникають з іпотекою. Однак іпотека - не єдина причина звернутися до фахівця. Хороші юристи розбираються в справах, які стосуються кредитів:

 • на автомобіль;
 • на покупку нерухомості;
 • споживчих позик;
 • мікрокредитів.

По суті, це одна і та ж сфера, тому адвокат може надати допомогу по будь-яким з названих вище питань.

Правда, не завжди звернувся отримує те, що потрібно. Так, якщо ви розраховуєте на консультацію кредитного адвоката безкоштовно, то при зверненні необхідно врахувати кілька нюансів.

Які послуги надає кредитний адвокат безкоштовно?

Почнемо з того, що далеко не всі адвокати працюють безкоштовно. Але є шанс отримати допомогу, якщо ви ставитеся до категорії пільговиків. Якщо ж ні, то залишається лише один варіант отримання безкоштовної допомоги - це задати питання адвокату по безкоштовній гарячій лінії або в режимі онлайн в інтернеті.

Важливо чітко сформулювати питання, якщо хочете отримати відповідь від фахівця, а також не вдаватися в зайві подробиці справи. Крім того, безкоштовна консультація можлива лише в тому випадку, якщо ваша проблема типова. Якщо ж справа надто заплутано і має тонкощі, кардинально змінюють суть ситуації, в допомоги вам, швидше за все, буде відмовлено.

 

Як працює кредитний адвокат?

Алгоритм дій, незважаючи на те, що всі справи різні, як правило, однаковий. Адвокат, щоб надати реальну допомогу, повинен розібратися в ситуації в кілька етапів:

 • Адвокат аналізує історію заборгованості.
 • Далі перевіряється, чи не порушують ваші колишні дії законодавства.
 • Також фахівець готує папери, які будуть направлені до суду (позовні заяви, претензії, скарги або клопотання).
 • При взаємодії з співробітниками банку, колекторами, судовими органами фахівець стає довіреним представником звернувся до нього особи.
 • Надалі, при роботі, адвокат прикладає максимум зусиль, щоб домогтися поставленої мети.

Якщо ви не хочете витрачати нерви і сили в боротьбі з банками, кредиторами або колекторами, без допомоги професіонала вам не обійтися. Вартість послуг адвоката по кредитних справах залежить від складності справи, його обставин та інших індивідуальних чинників.

 • 1