Як вибрати витяжку для кухні?

Колись очищення повітря в приміщенні відбувалася за рахунок природної вентиляції. Зараз витяжка стала необхідним елементом на кожній кухні - вона вловлює запахи і випаровування, очищає і оновлює повітря на кухні. Наявність витяжки позбавить вас від жиру і кіптяви на стінах.

Сьогодні існує величезна кількість різних фірм, які пропонують велику кількість товарів і визначитися в такій великій кількості - буде досить не просто. При такій великій кількості варіантів - складно визначитися. Щоб вибір виявився вірним - необхідно мати деякі знання в цій галузі. Нижче ми розглянемо деякі основні характеристики найпопулярніших моделей, щоб ви, керуючись цими знаннями - змогли вибрати саме те, що вам необхідно.

Тип моделі витяжки

Модель витяжки для кухні - визначається її формою. Моделі бувають трьох типів: плоскі, вбудовані і купольні:

  1. Плоскими - називаються витяжки, основа якої підвішується до стелі. Ця модель не є вентиляційної і вдає із себе окрему станцію, яка складається з трьох частин: фільтра, вентилятора і корпусу. Одним з плюсів цієї моделі, є не висока вартість і досить сучасний дизайн. Отже, якщо у вас немає можливості виводити повітря і ви обмежені в засобах - плоска витяжка, це найоптимальніший варіант. Однак високий рівень шуму і не висока потужність - є суттєвими мінусами даної моделі. Так само, жирові фільтри знаходяться всередині, які і очищають повітря - потребують частої заміни.
  2. Вбудовувані витяжки - відповідно мають вбудовану конструкцію. Для цієї мети зазвичай використовується підвісну шафу - він маскує вентиляційний механізм. Витяжки цього типу існують двох видів: повновбудовувані і з висувною панеллю. Друга - має приховану конструкцію і висувається за вашим бажанням. Вони перевершують підвісні за якістю, але відповідно - мають велику вартість. Якщо вам не подобається вид голої труби або вентиляція перебувати далеко - зупиніть свій вибір саме на цьому варіанті.
  3. Купольні витяжки - даний тип відрізняє сучасний ергономічний дизайн. Вони добре виглядають майже в будь-якій кухні, не порушуючи початковий дизайн. Так само ці витяжки не потребують заміни фільтра. Вони бувають різних розмірів, форм і кольорів. Також мають відмінності за якістю і по способам управління. Купольні витяжки бувають двох видів: настінні і острівні - основна відмінність між ними - це тип кріплення. Настінні - працюють за принципом каміна, через що їх іноді називають камінними витяжками. По виду даний тип нагадує парасольку з довгою трубкою і більшість купольних витяжок - є саме настінними. Острівні - кріпляться до стелі кухні і є найбільш якісними, оскільки виготовляються з якісних матеріалів, мають високу потужність і оснащуються дистанційним управлінням.
  • 1