Вибір покрівельних матеріалів для будинку

Оригінальність зовнішнього вигляду будівлі буде багато в чому залежати від того, який буде обрано матеріал для покриття даху. Вибір покрівельних матеріалів для будинку - одна з істотних частин його оформлення. Важливість цієї конструкції полягає в тому, що вона створює захист від шкідливого впливу навколишнього середовища. Тому варто ретельно продумати вибір покрівельних матеріалів для будинку, щоб покрівля відмінно виглядала і була практичною. Потрібно розглянути кілька варіантів матеріалу для покриття даху, так як важко знайти покрівельний матеріал, який буде ідеально підходити для всіх типів будинків.

 Металочерепиця

Виходячи з даних статистики - попит на металочерепицю стабільно зростає. На сьогоднішній момент більше половини покупців вибирають даний матеріал для покриття даху. Головними перевагами металочерепиці є досить низькі витрати, великий термін у використанні і проста технологія установки. Всі види металочерепиці Не піддається корозії. Основа матеріалу - листи з оцинкованої сталі, покриті захисним шаром. Завдяки полімерному покриттю металочерепиця може витримувати істотні зміни температур.

Різниця між натуральною черепицею і цим матеріалом для покриття даху малопомітна, але зате металочерепицю простіше встановлювати.

До речі, купити все для даху будинку можна за даним посиланням.

Бітумна черепиця

Теж досить таки поширений матеріал для покриття даху. В основі бітумної черепиці лежить склохолст, повністю покритий бітумом, підданим спеціальній обробці. Для покриттів мають складну конструкцію даний матеріал має масу плюсів. Це і оновлені гідроізоляції, яка важлива для покрівель з примиканнями. За допомогою пластичного бітуму з'являється можливість якомога герметичніше закрити складні вузли. Це забезпечить надійну ізоляцію від води на довгий час.

Мінус, звичайно в тому, що бітумна черепиця досить дорога, і якщо для даху з простою конструкцією можна заощадити і придбати профнастил, то для складної він буде непридатним.

Можливо під час будівництва вам також знадобиться якісний osb, який можна замовити за посиланням.

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця вважається модною вже багато століть. Нинішня будівельна індустрія надає нам величезну різноманітність профілів і кольорів. Для того, щоб дах добре поєднувалася з будинком і подобалася замовнику, споживач вибирає натуральні або інші тони.

Так само як і профлист, покрівля з природного черепиці легко монтується на практично всіх формах дахів. Добре те, що якщо при експлуатації частки черепиці розламати, то їх буде досить просто замінити на нові. Стики на покритті не будуть помітні за рахунок добре передбаченої системи установки.

Крім того, цей матеріал володіє хорошою шумоізоляцією. Чи не буде чутно звуків дощу або граду. Через свою міцності кераміка з легкістю витримує сильний вітер або навіть шторм. До ній не буде складно прикріпити сніготримачі, але вони там не дуже будуть і потрібні, в силу особливостей кераміки.

Бітумний хвилястий лист

Даний матеріал для покриття даху розповсюджений не так давно, але вже користується великою популярністю. За своєю формою схожий на шифер, хіба що його склад більш екологічний і безпечний. Виробництво полягає в насиченні особливих натуральних волокон, які перебувають під впливом високих температур і тиску. До складу входять гума, різні мінеральні речовини і пігменти. Листи фарбуються спеціальним полімером з хорошою стійкістю кольору. Монтаж бітумного хвилястого листа не так складний, але краще скористатися допомогою фахівця.

Варто зазначити, що при виконанні покрівельних робіт варто застосовувати мінвату ТехноНІКОЛЬ, що володіє унікальними ізолювальними властивостями.

Здійснювати вибір покрівельних матеріалів для будинку не так вже й легко, як може здатися на перший погляд, тому краще вивчити всі можливі варіанти і не цуратися порад фахівців.

  • 1