Фасадні термопанелі для зовнішньої обробки будинку: їх характеристики

Термопанелі по праву вважаються одним з самих практичних і ефективних фасадних матеріалів, що не дивно, адже облицювання реалістично імітує кладку, дозволяє швидко перетворити зовнішній вигляд будинку і при цьому якісно його утеплити.

 

Що собою являють термопанелі?

Варто зазначити, що термопанели для фасада цена яких вас порадує, створюються на основі плит з екструдованого пінополістиролу, на поверхні яких за допомогою спеціального клею фіксуються штучні елементи декоративного облицювання - плитки у формі цегли. Кожна панель по краях має шипи і пази для з'єднуються між собою в процесі укладання шляхом «зубчастої стикування». Така конструкція забезпечує непомітний перехід від однієї панелі до іншої, захист кладки від проникнення води, а також дозволяє уникнути утворення містків холоду в місцях з'єднання.

Важливі фізичні властивості термопанелей

При створенні термопанелі використовуються матеріали з взаємно доповнюють характеристиками (теплоізоляція, жорсткість, естетика).

Пінополістирол - матеріал, який має малу вагу, відповідно, не перевантажують несучі конструкції і характеризується чудовими ізоляційними властивостями. Він екологічно безпечний: не містить і не виділяє шкідливих речовин, не пліснявіє і не гниє, не містить ніякої поживної основи для мікроорганізмів, не є їжею для комах-шкідників, має високу стійкість до старіння, хімічно і біологічно нейтральний, чи не заряджається статичною електрикою і не володіє капілярним всмоктуванням, але паропроніцаєм, має високі показники по опору теплопередачі, морозостійкості, гарне поглинання і відображення звукових хвиль.

Декоративний камінь на поверхні панелі не тільки створює естетичну картинку, але і захищає утеплювач від негативного впливу навколишнього середовища, надає системі більшу щільність, жорсткість, також має високі показники по морозостійкості і є абсолютно горючим матеріалом.

Переваги фасадних тормопанелей

Переваг у термопанелей дійсно чимало:

  1. Простота і швидкість монтажу. Укладання можна проводити самостійно, без допомоги фахівців. Монтувати панелі можна як на суцільне підставу, так і на каркас. Вироби зручно стикувати, легко кроїти і за рахунок малої ваги не складно подавати і утримувати при роботі на висоті. Завдяки відсутності мокрих процесів в ході монтажу установку панелей на фасад можна виробляти в будь-який час року.
  2. Вдається зробити дійсно гарне утеплення, причому теплоізоляція по фасаду допомагає винести точку роси за межі приміщень.
  3. Облицювання не насичується водою, тому не руйнується сама і якісно захищає несучу стіну.
  4. Декоративна поверхня вимагає мінімум догляду.
  5. Існує великий вибір дизайну термопанелей.
  • 1